27 December 2022 - Tuesday

ÇOCUĞUM, VİCDANIM VE BEN

Online
ÇOCUĞUM, VİCDANIM VE BEN

Event Details

AYŞİM TOPUZLU İNCESULU HOCA İLE ÇOCUĞUM, VİCDANIM VE BEN.

ÇOCUK GELİŞİM UZMANI/ PSİKOLOJİK DANIŞMAN

Anne babalar; Tüm teknolojik gelişim ve endüstriyel kolaylıklara rağmen bebek/çocuk yetiştirmek gittikçe zorlaşıyor mu? Her şey tamam olsa da kime güvenip emanet edeceğiz?


Aile büyükleri devrede ise; hem bakıcı hem aile büyükleri bir arada ise belki biraz daha mı iyi durumda oluruz? Ya da sadece aile büyüğümüz bakıyor ve içimiz rahat mı? Yoksa..?


“Çok yoğun çalışıyorum. Çocuğumla çok ilgilenemiyorum. Hayal ettiğim eğitimi verebilecek miyim? Vicdanım beni hiç rahat bırakmıyor.”


Neredeyse tüm ebeveynler hep bu duygu ve düşüncelerle mücadele ederler. Sonu gelmek bilmeyen yetersizlik hissi de cabası.


YALNIZ DEĞİLSİNİZ. En deneyimli anne babalar bile zaman zaman bu düşüncelere kapılırlar.
Ayşim Hoca bu seminerde; deneyimlerinden yola çıkarak ebeveynlere, kendilerini daha iyi hissettirecek yöntemlerden söz edecek. Bazen çözümlerin çok kolay ve ulaşılabilir olduğunu anlatacak. Sizden gelen sorulara da cevap verecek. Mutlaka yerinizi alın.

www.animoakademi.com

Tüm soru ve görüşleriniz için bize yazın.

[email protected]

27 December 2022 Tuesday 21:00

27 December 2022 Tuesday 22:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Animo Akademi
Animo Akademi

Animo Akademi Yaşam Zenginleştirme Merkezi Her yaştan birey için yaşam zenginleştirme mottosuyla çalışan Animo Akademi, farklı disiplinlerden gelen uzmanlarının yaratıcı eğitimlerini çevrimiçi platformda da sizlerle buluşturuyor. Yüzyüze eğitimler ve diğer etkinler için https://www.animoakademi.com/index.html Tüm soru ve önerileriniz için bize yazın [email protected] Bizi takip edin. https://www.instagram.com/animoakademi/ https://www.facebook.com/AnimoAkademi/ Kanalımıza abone olun https://www.youtube.com/channel/UCpYNZXnmXheso0y7DOWNdrA