12 November 2022 - Saturday

Mindfulness'a Giriş

İstanbul
Mindfulness'a Giriş

Event Details

Mindfulness'a Giriş
Mindfulness nedir?
Mindfulness ne değildir?
Bilimsel temelleri nelerdir?
Mindfulness’ın faydaları nelerdir?
Mindfulness uygulama

Uzman Eğitimci: Öğr. Gör. Nida Balamur
Detaylı bilgi için
info@azuirt360.com⠀
+90 (505) 747 23 25⠀

Eğitimimiz tüm katılımcılara açıktır.⠀

Uzman Hakkında ⠀

Kadınlar için sosyal ve duygusal beceri eğitimleri sunan Çekirdek Akademi’nin kurucusudur. Okan Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak ders vermektedir. Mindfulness Instıtute ve EAMBA’nın Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı (MBSR) Eğitmenlik eğitimine devam etmektedir. İstanbul Üniversitesi İşletme Yöneticiliği MBA Yüksek Lisans programından mezun oldu.

Duygusal zeka, sosyal duygusal öğrenme, mindfulness ve öz şefkat konularına çalışmaktadır.

Yayınlanmış iki kitap bölüm yazarlığı vardır. (Salgın Günlükleri Hikayeleri- Elma Yayınevi, Dijital ve Sonrası – Disiplinler arası Yaklaşımlar, Urzeni Yayıncılık)

12 November 2022 Saturday 11:00

12 November 2022 Saturday 13:00


Azurit360 Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, Cumhuriyet, Halaskargazi Caddesi no 115/5, Şişli, Türkiye, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Azurit360°
Azurit360° Questions For Organizer?

Azurit360° Eğitim ve Danışmanlık Merkezi 2022 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Cennet taşı olarak da adlandırılan “Azurit” hayatın tüm alanlarında içgörü sağlayarak bireyin güçlenmesine katkıda bulunan, özgüven ve cesaret veren, yaratıcılığı teşvik eden, eylemi destekleyen, değişimi canlandıran bir taştır. Mayalılar, Amerikan Kızılderilileri, Eski Çinliler gibi birçok toplum tarafından kullanılan, göz alıcı ve parlak renkleriyle Rönesans sanatçılarına ilham olan Azurit taşından aldığımız enerji ile çocukları ve yetişkinleri tüm gelişim alanlarında destekleyerek bireylere kendilerini keşfetme yolculuklarında eşlik edip uygun öğrenme ortamlarının kapılarını açıyoruz. Azurit360° Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak çocuklar için tek seferlik, haftalık veya dönemlik çocuk atölyesi seçenekleri, ebeveyn eğitimleri, alan uzmanlarına yönelik eğitimler ile 360 derece dönüşümü hedefliyoruz. Alanında uzman kişiler, üniversiteler, kamu kuruluşları ile yaptığımız iş birlikleriyle her geçen gün daha da büyüyoruz.