04 November 2022 - Friday

Wave Resident Night

Ankara, Çankaya
Wave Resident Night

Event Details

Lokal sahnelerin genç yeteneklerinden Egemen Alpay 2018’den beri elektronik müzikle uğraşmakta. Dj/Prodüktör olarak kariyerinde önemli adımlar atan Egemen Alpay setlerinde ağırlıklı olarak melodic ve organic soundları hard techno sesleri ile buluşturuyor. Hygge Sound’un müzik direktörü ve Wave’in resident DJ'lerinden Egemen Alpay cuma günü Wave kabininde.
Gecenin fitilini Wave Resident ekibinin çiçeği Ukraynalı Dj Acid Fox yapacak olup, kapanışı ise Hard Techno camiasına hızlı giriş yapan Gogo Wave kabininde.

@egemen.alpay
@goktugdmr19
@acid.x.fox

Etkinlik Bilgileri ve Kuralları;

100 TL olan biletlerimiz 1 adet İçecek ikramdır.

Etkinlikte Kadın erkek dengesi gözetilecektir.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Performers

Egemen Alpay Göktuğ Arisa

04 November 2022 Friday 23:00

05 November 2022 Saturday 06:00


WAVE ANKARA, Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Caddesi No:106, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter