09 October 2022 - Sunday

SUNDAY TYPE OF JOURNEY!

İzmir, Bornova
SUNDAY TYPE OF JOURNEY!

Event Details

WINWIN GROUP EKİBİ OLARAK HAFTANIN SON GÜNÜNÜ DAHA DA UNUTULMAZ HALE GETİRMEK VE YENİ HAFTAYA KEYİFLİ BAŞLAMANIZI SAĞLAYACAK, İÇERİĞİ DOLU DOLU BİR ETKİNLİK PLANLADIK!
PAZAR GÜNÜ İZMİR/BAYRAKLI'DA, FOLKART TIME'DA BULUNAN QM CLUB'TA BOL MÜZİK VE SINIRSIZ EĞLENCE İLE PARTİLEMEYE HAZIR MISIN?

ÖNCESİNDE YENİ NESİL MEYHANE İLE GECEYE BAŞLAYACAĞIMIZ ETKİNLİĞİMİZDE, HERKESE RAKI/ŞARAP İLE MEZE VE MEYVE TABAĞI İKRAMLARIMIZ OLACAKTIR.

AFTERINDA İSE QUESTION MARK'IN GÖZ ALICI ORTAMINDA GECE YARISINA KADAR PARTİLİYOR VE DANS EDİYORUZ! BURADA HERKESE İLK ALKOLLÜ KOKTEYL İKRAM OLARAK SUNULACAKTIR.

SEN DE HAFTANIN YORGUNLUĞUNU ATMAK VE KEYİF ALMAK İSTİYORSAN ETKİNLİĞİMİZE DAVETLİSİN!
ULAŞIM HİZMETİ SERVİS TİPİ ARAÇLAR İLE SAĞLANACAKTIR. BU HİZMETTEN YARARLANMAK İÇİN BİLETİ SATIN ALDIKTAN SONRA @group_winwin INSTAGRAM ADRESİNDEN DETAYLI BİLGİ VERMENİZ GEREKMEKTEDİR.

KURALLAR:
MEKANA GİRİŞLER KAPI İNİSİYATİFİNDEDİR.
KAPIDA KIZ ERKEK SAYISINDAKİ DENGE GÖZETİLMEKTEDİR.
BİLET ALIRKEN KIZ ERKEK SAYISININDAKİ DENGEYİ GÖZETMENİZ RİCA EDİLİR!
MEKANDA SİZ TARAFINDAN OLUŞACAK HERHANGİ BİR PROBLEMDE ORGANİZASYON EKİBİNİN İADE YAPMAKSIZIN SİZİ ETKİNLİKTEN UZAKLAŞTIRMA YETKİSİ VARDIR.

09 October 2022 Sunday 20:30

10 October 2022 Monday 02:45


Qm İzmir, Kazım Dirik Mah. No:56/1D, Bornova, İzmir


View Map

Event Promoter

Winwin Group
Winwin Group

İzmir'in en prestijli gece kulüplerinde, etkinlik alanlarında, kitlelere hitap edecek bir çok konsept ile öğrenci ruhlu ve birbirinden donanımlı ekibi ile Winwin Group, yıllardır kalitesinden ödün vermeden eğlendirmeye devam ediyor!