22 November 2022 - Tuesday

Bildiğin Gibi Değil

Ankara, Çankaya
Bildiğin Gibi Değil

Event Details

Bildiğin Gibi Değil, 2015 yılında Ankara'da temellerinin atıldığı, tür kaygısı gütmeden-gün kaygısı güden, müzik etrafında toplanan bir ekiptir.

BGD birçok konser ve etkinliğin ardından, 2018'de yayınlanan ilk şarkısı ile uzun yolculuğuna başladı. Farklı müzik tarzlarını sentezleme fikri ve duygu yüklü melodiler keşfetme arayışıyla çalışmalarına devam eden grup; Anıl Mızrak, Dersu Doğan, Murat Kanyar, Yusuf Göksun'dan oluşuyor.
Akustik ve elektrikli 10 teklinin sonrasında, Mesafeler EP yayınlandı. Sevilen şarkıları Gülüşünün Karanlığında, Meyhane Gecem, Uzun Yolculuk ve Her İstenilen Olsa; Türkiye Viral ve Türkçe Rock listeleri başta olmak üzere birçok platformda farklı listelerde yer aldı. Ankara, İstanbul ve İzmir’de festival ve konserlerin yanı sıra, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde "Hele Dadaş" düzenlemesiyle birincilik elde etti.
2022 sonbaharında yayınlanacak GELGİT adlı Modern Rock duyumundaki çıkış albümünün teklileri yayınlanmaya devam ederken sahnelerini sürdüren ekip, değiştirdiği sound ve içeriğini Ankara’ya dayandırıyor. Bulunduğu topraklardan beslendiğini eleştirel-duygusal sözleri ve melodileriyle de yansıtıyor.

Kapı Açılış: 20.00
Konser Saati: 21.00
Sonrasında Bizimkiler: 23.30
18 yaşını doldurmuş tüm katılımcılar katılabilir.

Kadın&Erkek dengesi kuralı uygulanmayacak, herkes katılabilir

22 November 2022 Tuesday 20:00

23 November 2022 Wednesday 00:00


IF Performance Hall, Kavaklıdere Mah. Tunus Cad. No:14/A, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter