11 November 2022 - Friday

Cryptom Bosphorus Boat Show

İstanbul
Cryptom Bosphorus Boat Show

Event Details

CRYPTOM BOSPHORUS BOAT SHOW'un online bilet satışları sona ermiştir.

Giriş biletlerinizi etkinlik girişinden satın alabilirsiniz.

11 November 2022 Friday 11:00


12 November 2022 Saturday 11:00


13 November 2022 Sunday 11:00


14 November 2022 Monday 11:00


15 November 2022 Tuesday 11:00


16 November 2022 Wednesday 11:00


17 November 2022 Thursday 11:00


18 November 2022 Friday 11:00


19 November 2022 Saturday 11:00


20 November 2022 Sunday 11:00

20 November 2022 Sunday 17:00


MarinTurk İstanbul City Port, Batı Mah. Sahil Yolu, Pendik, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
ED FUARCILIK Questions For Organizer?

Fuarcılık sektöründe birçok fuarda yer alan ED FUARCILIK, Emel Yılmaz ve Dilek Günaydın deneyimlerini birleştirerek sektöre emin adımlarla girdi. Uzun yıllar denizcilik sektörünün farklı dallarında fuarlar düzenleyerek tecrübe kazanan ve sektörü çok iyi tanıyan iki ortak, ekip çalışması bilinciyle her zaman harika işler yapıyor ve dünyanın elması olan Boat Show Fuarı. denizcilik sektörünün göz bebeği MarinTurk İstanbul City Port, Pendik'te yapmaya hazırlanıyor. Sektörün bileşenlerini her yönüyle iyi bilen, anlayan ve dinleyen bir ekibin bu fuarların fuarlara ve bu fuarların sektöre katkısının çok farklı olduğunun bilincinde olarak, fuarların gelişimi ve gelişimi için çalışmaya hazırdır. daha iyi noktalarda uluslararası statü kazanmaları. ED FUARCILIK, Emel Yılmaz ve Dilek Günaydın için tüm deneyimlerini fuar hayallerini gerçekleştirmek için harcayacakları yepyeni bir şirket, yepyeni bir vizyon, yepyeni bir yol, onlarla aynı yolda yürüyerek ne yapmak istedikleri.