30 September 2022 - Friday

Rainbow Night Ankara (GZone & Ankara Students Sunar)

Ankara
Rainbow Night Ankara (GZone & Ankara Students Sunar)

Event Details

Ankara’da gökkuşağı yeniden çıkıyor, herkes altında beraber eğleniyor!


30 Eylül Cuma günü GZONE, Ankara’da yaşayan öğrenci arkadaşlarımızın muhteşem ekibi ANKARA STUDENTS ile bir araya geliyor ve ANKARA Rainbow Night partisinin fitilini ESKİ TAYFA sahnesinde ateşliyor.

Türkiye kuir sahnelerinin en kendine has ve en yetenekli performans sanatçılarından biri olan BARAN YÜKSEL, Ankara'da ve GZone sahnesinde ilk kez yer alacağı bu geceye özel showlarıyla misafirlerimizi büyülüyor. Performansından eğlencenin asla eksik olmadığı INOJ ise bu geceye özel hazırladığı gösterilerle herkesin ona eşlik etmesini sağlıyor. Ankara sahnelerinin en sevilen isimlerinden TUĞRA ENFİYECİ ise hazırladığı şovuyla izleyenleri büyülüyor. 

GZone Residence DJ’i SAINT-JER‘in müzikleriyle her zamanki gibi coşarken CAN ATEŞSAÇAN bu özel partinin ev sahipliğini Ankara Students ekibiyle beraber üstleniyor.

Partimiz 21.30 - 02.00 arasındadır. Parti misafirleri, 02.00 sonrasındaki after party'de DJ Ercan Ataçay eşliğinde eğlenmeye devam edebilirler.

Mekan adres: ESKİ TAYFA - Meşrutiyet Cad. Konur Sok. No: 37/B Çankaya/Ankara - Telefon: 05531695053

Biletino'ya özel İNDİRİMLİ ÖN SATIŞ bileti 85 TL'dir (Sınırlı sayıda satışa sunulmuştur) 

Biletino'ya özel 2 kişiye giriş hakkı sağlayan İNDİRİMLİ ÇİFT KİŞİLİK ÖN SATIŞ bileti 165 TL'dir (Sınırlı sayıda satışa sunulmuştur) -Çift Kişilik Ön Satış biletlerinde öğrenci olma şartı aranmaz-

*Satın alınan biletler etkinlik iptal edilmediği sürece iade edilemez. 

Kapıdaki bilet fiyatları şöyledir:

Öğrenci: 90 TL - Tam: 110 TL’dir (Nakit)

Eskişehir'den gelen öğrenci arkadaşlarımız, öğrenci kimliklerini göstererek partimize 80 TL ödeyerek katılabilirler 

Not: Öğrenci biletleri sadece okul kimliği beyan edilerek nakit olarak satın alınabilecektir. Eskişehir üniversiteleri Anadolu Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi'dir. (Açıköğretim öğrencileri hariçtir)

30 September 2022 Friday 21:30

01 October 2022 Saturday 01:00


Eski Tayfa, Meşrutiyet, Konur Sokak no 37, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

GZone
GZone Questions For Organizer?

Türkiye'nin en sevilen gökkuşağı içerik ve eğlence markası.Turkey's favorite rainbow lifestyle/culture and entertainment brand

Comments