17 September 2022 - Saturday

THE Q PROUDLY PRESENTS : ORGANIC PANCAKE, ARO

Ankara
THE Q PROUDLY PRESENTS : ORGANIC PANCAKE, ARO

Event Details

İki prodüktörün projesi "Organic Pancake" hisli notalar ve organik enstrümanlarla sesler tasarlıyorlar. Üyeleri bu proje öncesi tekli sunumlarında; Oliver Huntemann, Victor Ruiz, D-Unity, Compuphonic, Sam Shure gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşmış, Sonance Festival ve A Taste of Summer gibi alanında lider etkinliklerde sahne almışlarlardır. Kurulalı kısa bir süre geçmesine rağmen "hangi bağın bağbanısan" isimli prodüksiyonları ile dikkatleri üzerlerine çeken Organic Pancake, 17 Eylül günü The Q Ankara kabininde!

İkiliye bu gecede Aro eşlik edecek.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

17 September 2022 Saturday 21:00

18 September 2022 Sunday 01:00


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Comments