10 September 2022 - Saturday

Zumba Masterclass

İstanbul, Beyoğlu
Zumba Masterclass

Event Details

İSTANBUL' da
10 eylülde
Zumba severlerin uzun süredir beklediği Zes Zoor masterclassı ile sizlerleyiz...
Değerli Zesimiz Didem Zeybek ve ülkemizdeki zumba camiasının yeni yeni keşfettiği zin Aysun Batur ile yaklasık 3 saat süren bir zumba şöleni ile sizlerle olacaklar.
Yine sevgili hocalarım Serkan& Canan dans in hip hop workshop ile renk katacağı etkinliğimiz
İstanbul'un gözde mekanı , muhteşem atmosferi ile DOROCK XL VENUE Fitaş sahnesinde gerçekleşecektir...


In İstanbul
On 10th September
We are again together with you with the wonderful masterclass of ZES Zoor for which all Zumba lovers have been waiting for a long time….
Our lovely ZES Didem Zeybek and Zin I-Soon Batur that has recently been discovered by the Zumba lovers in Turkey but well known all around the world , will be with you with a wonderful Zumba party for 3 hours.
Andmy lovely masters Serkan&Canan will make our event more enjoyable with their Hip Hop workshop
Our event will take place in DOROCK XL VENUE Fitaş Stage which is most favourite place in İstanbul

10 September 2022 Saturday 09:00

10 September 2022 Saturday 18:00


Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi , Şehit Muhtar, İstiklal Cd. no 12/1, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
DorockXL Venue

Restaurant, Pub, Konser Mekanı 2000'li yılların başında Beyoğlu’nda başlayan Dorock XL efsanesi, bugün Taksim’de ve Kadıköy’de sürmeye devam ediyor. 2015 yılında açılan Dorock XL Kadıköy İstanbul'un en büyük kapalı alan konser mekanlarından birisi. Anadolu Yakası'nın en merkezi konumlarından birisinde yer alan mekan, açıldığı günden beri Kadıköy müzik hayatının kalbi olmaya devam ediyor. 2021 yılının sonlarına doğru hizmete açılan Dorock XL Venue – Fitaş Sahnesi daha ilk aylarında takviminde yer verdiği Duman, Pentagram, Hayko Cepkin, Adamlar, Melek Mosso, Sertap Erener, Athena, Feridun Düzağaç, Haluk Levent, Büyük Ev Ablukada ve Göksel gibi sanatçılarla eğlence dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Konser alanı olarak tasarlanmış ve her detayı buna göre düşünülmüş ve dizayn edilmiş Dorock XL Venue, eğimli zemin yapısı ve yüksek sahnesiyle şahane bir konser deneyimi sunuyor. Türkiye'de ilk defa konser, pub ve yeme içme alanını birbirine entegre eden Dorock XL ,Türk Rock müziğinin efsanelerinin konser verdiği mekanların başında gelmesinin yanı sıra pop müziğin önemli isimlerini de ağırlıyor. Ayrıca özel konseptli partilerin de düzenlendiği Dorock XL sahnelerinde haftanın 7 günü konser ya da etkinlikler mevcut. Dorock XL ile ilgili daha fazla bilgi almak için blog sitemizdeki ilgili yazıya göz atabilirsiniz.