24 August 2022 - Wednesday

THE Q PROUDLY PRESENTS : EFE AYSAL

Ankara
THE Q PROUDLY PRESENTS : EFE AYSAL

Event Details

18 yaşında prodüktörlüğe başlayan Efe, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra tek Türk synth yazılım firması KV331 Audio'da yazılım mühendisi ve ses tasarımcısı olarak çalışmaya başladı ve dünyaca ünlü sanatçı Burak Yeter'in ses tasarımcılığını üstlendi. Aynı zamanda ''BeatMakers Academy''de eğitmenlik yapan Efe, üniversite hayatı boyunca birçok etkinlikte yer aldı. Kuzeninin hiphop kasetleri sayesinde müzikle tanıştı. Bir süredir Melodic House / Melodic Techno ve ses tasarımı ile ilgilenen ve çalışmalarına hız kesmeden devam eden Efe; bu Çarşamba akşamı  dinleyicileriyle bir araya gelmek üzere The Q kabininde yerini alacak.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

24 August 2022 Wednesday 21:00

25 August 2022 Thursday 01:00


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Comments