10 August 2022 - Wednesday

Tan | All Night Long

Ankara, Çankaya
Tan | All Night Long

Event Details

Hafta, yarın akşam Tan’ın tüm gece boyu performansı ile başlıyor.

Çok küçük yaşta elektronik müziğe olan bağlılığını Daft Punk ile yakalayan TAN, bateri çalarak müzik kariyerine başladı. Birçok müzik türünde koleksiyonculuk yaparak büyük bir arşive sahip olduktan ve müziği çeşitleriyle birlikte değerlendirip onu daha iyi benimsedikten sonra 2018 yılında DJ'lik kariyerine başladı. Satori ile aynı sahneyi paylaşmasının ardından TAN, Ankara'nın önde gelen gece kulüplerinde, çeşitli etkinliklerde ve radyolarda birçok performans sergileyerek Progressive tarzdaki Sound'unu insanlara sevdirdi ve adını duyurdu. Progressive house türünün temsilcisi olan TAN, hareketli elementler kullanarak her setinde farklı bir hikayeyi ve yolculuğu canlandırıyor.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

Tan

10 August 2022 Wednesday 23:00

11 August 2022 Thursday 03:00


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara

Sonance Festival so nice Festival