14 August 2022 - Sunday

WHAT THE FAB

İstanbul
WHAT THE FAB

Event Details

Private event community oluşturmak adına başladığımız bu yolda üçüncü etkinliğimizi şehrin tam ortasına tekrar taşıyoruz.

Amacımız Türkiye’de eğlence sektörünü şu an olduğu noktadan daha kaliteli, daha eğlenceli ve daha sürdürülebilir bir noktaya getirmek. Topluluğumuzun tamamen yoğun mesai harcanacak seçilmiş kişilerden olduğunuzu unutmamak çok önemli. Etkinlik alanında artık bir yabancı değil alana ait ve her sorunu hızlıca çözebilecek seviyede görüleceğinizi biliyor olacaksınız.

Topluluk hiyerarşisinde bu etkinlikten sonra etkinliğe gelen her bir kişi “referans” verebilecek konumda olacak ve yanında gelecek olan arkadaşları belli kurallar haricinde sorgulanmayacak. Direkt etkinliklere giriş hakkı olacak. Fakat hiyerarşinin en üstündeki kişi beraberinde gelen kişilerden ve eğer olursa etkinlik alanında olumsuz şekilde yaptığı şeylerden sorumlu olacak ve toplulukta bulunma hakkını kaybedebilecek.

Şu ana kadar fazla katı veya korkutucuymuş gibi okuduysanız düşüncelerinizi hemen atın. Bu etkinlik, şu an bunu görenler ve arkadaşları için belli çizgiler ve grup içi kadın-erkek dengesi sorun olmadığı sürece olabildiğince esnek davranacak.

Etkinlik pek tabi +18 yaş sınırında gerçekleşecek olup, afişte yer alan ve şu an İstanbul’un sahip olduğu en iyi rooflarından Zoe Garden'da gerçekleşecek.

14 August 2022 Sunday 18:00

15 August 2022 Monday 02:00


ZOE GARDEN, ZOE GARDEN, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
bi2etkinlik Questions For Organizer?

Private event community oluşturmak adına başladığımız bu yolda ikinci etkinliğimizi şehrin tam ortasına taşıyoruz. Amacımız Türkiye’de eğlence sektörünü şu an olduğu noktadan daha kaliteli, daha eğlenceli ve daha sürdürülebilir bir noktaya getirmek. Topluluğumuzun tamamen yoğun mesai harcanacak seçilmiş kişilerden olduğunuzu unutmamak çok önemli. Etkinlik alanında artık bir yabancı değil alana ait ve her sorunu hızlıca çözebilecek seviyede görüleceğinizi biliyor olacaksınız. Topluluk hiyerarşisinde bu etkinlikten sonra etkinliğe gelen her bir kişi “referans” verebilecek konumda olacak ve yanında gelecek olan arkadaşları belli kurallar haricinde sorgulanmayacak. Direkt etkinliklere giriş hakkı olacak. Fakat hiyerarşinin en üstündeki kişi beraberinde gelen kişilerden ve eğer olursa etkinlik alanında olumsuz şekilde yaptığı şeylerden sorumlu olacak ve toplulukta bulunma hakkını kaybedebilecek. •bi2etkinlik crew•