05 August 2022 - Friday

ONURCAN KAYA - ADIGE - IZMIR - CLUB OMEN

İzmir
ONURCAN KAYA - ADIGE - IZMIR - CLUB OMEN

Event Details

İzmir merkezli genç Dj/Prodüktör Onurcan Kaya, kariyerine 2020 yılında Otherside Recordings etiketli ilk parçası "Clear Sky" ile başladı ve aynı dönemde de bir çok sahne kazandı. Hızlı bir yükseliş yakalayan Onurcan, ilk teklisinden ve aldığı sahnelerle isminden söz ettirmeye başladıktan sonra 4our Records etiketli "Parallel" ve en son Melodic Room etiketli "The Dreamer" EP'lerini çıkararak global çapta da bir çok Dj/Prodüktörden destek ve ilgi almaya başladı.

Melodic House & Techno tarzıyla çıkardığı parçalarının yanı sıra setlerinde de aynı tarza hakim olan Onurcan, dinamik, atmosferik ve akılda kalıcı melodileri ile kendisini kısa sürede dinleyiciye kanıtlamayı başardı.Onurcan Kaya cuma akşamı sizlerle.

2014 yılında davul ve perküsyon ile başladığı müzik kariyerini son 3 yıldır profesyonel olarak afro house ritimleriyle harmanlayıp dinleyici kitlesine sunmaktadır.Uzun yıllar boyunca deneyimli djlerden aldığı eğitimler sonucunda Z kuşağının bu alandaki temsilcisi haline gelmiştir.İzmirde birçok mekanda sahne alan Adige cuma akşamı bizlerle 

-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.

05 August 2022 Friday 20:00

06 August 2022 Saturday 01:00


Club Omen, Yalı, Abdullah Baydar Caddesi No:28, Güzelbahçe/İzmir, Türkiye, Güzelbahçe, İzmir


View Map

Event Promoter

Comments