15 July 2022 - Friday

DIREN, ACYD & M3T

Ankara
DIREN, ACYD & M3T

Event Details

Tekno dolu bir Cuma gecesi Diren, Acyd & M3T kabin başına geçiyor.

Türkiye'nin en büyük DJ Akademilerinden biri olan OXODJ Academy ortağı ve prodüktörü olan DIREN, Avrupa'da esen Psytrance, Hard & Dark Techno rüzgarından esinlenerek kendi karanlığını ve derinliğini yer altına taşıyor.
Enerjik ve sert soundları ile ACYD, karanlık hisleri ile M3T iki yıldır birlikte kendi tarzlarını prodüksiyon ile yaratarak enerjilerini sahnelere taşıyor. Yeni nesil Hard Techno ve Hard Trance tracklerini özenle seçen ikili herkesi meraklandırıyor.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik girişinde kadın-erkek eşitliğine dikkat edilmektedir.

15 July 2022 Friday 22:00

16 July 2022 Saturday 04:00


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara Questions For Organizer?

Sonance Festival so nice Festival