09 July 2022 - Saturday

The Q Proudly Presents : Sinan Çelik B2B Efanin

Ankara
The Q Proudly Presents : Sinan Çelik B2B Efanin

Event Details

Sinan Çelik, uzun yıllar alternatif müzikle ilgilendikten sonra ilgisini elektronik müziğe kaydırarak 2018 yılında DJ’liğe başladı. 2020’de ilk EP’sini çıkardı ve ardından peş peşe EP’ler yayınlamaya devam etti. Son dönemlerde çıkarmış olduğu kısaçalarlar ile Joseph Capriati, Paco Osuna, Markantonio, UMEK, Spartaque gibi sanatçıların desteğini aldı. Slam,Timo Maas, Deborah De Luca, Kobosil gibi başarılı DJ’ler ile aynı sahneyi paylaştı.

Anıl Can Ünal (A.K.A Efanin), Techno’yu katmansal atmosferle süsleyip, perküsif groovy öğelerle harmanlayarak ürettiği prodüksiyonları ve setleriyle derin, yoğun ve aynı zamanda ritmik stilini katılık hissiyle birleştiren performanslar ortaya koyuyor.

Kite’ın müzik direktörlüğünü üstlenen Sinan Çelik ve Efanin b2b performansıyla 9 Temmuz gecesi The Q kabininde!

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

09 July 2022 Saturday 21:00

10 July 2022 Sunday 01:00


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter