23 July 2022 - Saturday

Rob McDonald ile Ageless Wisdom Sohbetleri

Online
Rob McDonald ile Ageless Wisdom Sohbetleri

Event Details

Işığın Mücevherleri olarak sizlerle Rob McDonald'ın tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Etkinliğimiz ücretsiz olup Kadim Bilgelik, Eskimeyen Bilgelik, Raja Yoga ve Agni Yoga gibi konulara ilginiz varsa sizleri de aramızda görmeyi isteriz.
Kısaca Rob McDonald
Benim adım Robert MacDonald ve Kanada, British Columbia'nın Vancouver bölgesinde yaşıyorum. Ruhsal yolculuğum, yeni olasılıklara sürekli uyanmanın bir evrimi oldu. Resmi bir Hıristiyan geçmişiyle yetiştirilmeme rağmen, sorgulayıcı doğam dışa doğru genişlemeye yol açtı. Küçük yaştan itibaren diğer dinler ve inançlar benim için büyüleyiciydi. Belki de geleneksel Hıristiyan öğretileri tarafından cevaplanmayan birçok gizem için cevapları olduğunu düşündüm. İncil'in yanı sıra Budizm, İslam, Yoga, Wicca, okült ve benzerlerinden daha fazlasını öğrenmeye çalıştım.
Ortodoks yorumların ötesinde ortaya çıkmak, Alice Bailey'nin yazılarının Yaşlanmayan Bilgeliği'nin keşfedilmesine yol açtı ve bu, sentez anlayışımda devrim yarattı. Tüm inanç sistemlerinin ve gerçek ruhsal öğretilerin bir mandalada olduğu gibi birlikte örüldüğü ortaya çıktı. Bodo Balsys'in eserleri, Budizm'in Yaşlanmayan Bilgelik öğretileriyle tam birleşmesini ve bizi manevi dünyayla birleştiren ezoterik ipleri aramak için meditasyonun nasıl kullanılacağını açıklamak için çok anlamlıydı.
Kısaca Işığın Mücevherleri
Işığın Mücevherleri kar amacı gütmeyen, iyi niyetli öğrencilerin gelecek olan için bir araya gelmesinden oluşan organik bir yapıdır. Öğretilerin temelinde kova çağının özgürleştirici etkisi vardır. Topluluk, gelecek olanın yollarını hazırlar ve insanlık ailesinin gelişimine ışık tutar.

23 July 2022 Saturday 21:00

23 July 2022 Saturday 22:30


Online Event - Işığın Mücevherleri - Meet

Event Promoter

Biletino Logo
Işığın Mücevherleri Questions For Organizer?

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri için bir araya gelmiş bir topluluktur ve spiritüel hayatı keşfetmenize yardım eder. Teozofiyi, Eskimeyen Bilgeliği, Agni ve Raja Yoga geleneğini, Mahatmaların izlerini takip eder. İnsanın yüksek fakülteleriyle ilgili konularda, hayatın içinden örneklerle grup halinde çalışır.