01 July 2022 - Friday

Erman Sarı, Gunseli | #WEREBACK

Ankara, Çankaya
Erman Sarı, Gunseli | #WEREBACK

Event Details

Cuma gecesi Kite kabinini Erman Sarı ve Gunseli devralıyor.

2013 yılında Radyo Boğaziçi’nin düzenlediği Battle of the DJs yarışmasında birinci olan Erman, lisans eğitimi için gittiği İspanya’da müziğini geliştirerek, 2015 yılında İspanya’nın köklü elektronik müzik kulüplerinden Industrial Copera’da Marc Marzenit ile aynı sahneyi paylaşma fırsatı yakaladı. 2015 Haziran’da Barcelona’da arkadaşlarıyla Off Sonar etkinliği düzenledi ve İstanbul’a döndükten sonra, Len Faki, Paula Temple, Rebekah, Function, Phase Fatale, Ellen Allien, Regal, Anetha, Matrixxman, Somewhen, Pär Grindvik, Talismann, Gregor Tresher, Marco Bailey gibi büyük isimlerle aynı sahneyi paylaştı. 2016 yılında, DREPT techno oluşumunda yer alan ve birçok techno etkinliğinde çalan Erman, DJlik ve prodüktörlüğünü aynı çatı altında devam ettiriyor.

Kariyerine 2020 yılında underground partilerle başlayan ve Wave of Void resident’ı olarak devam eden Günseli; setlerinde acid, endustriyel sesler, aksak ritimler ve trance vokaller tercih ederek tarzını ifade ediyor.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar. Kapıda kadın, erkek oranına dikkat edilmektedir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

Erman Sarı Günseli

01 July 2022 Friday 22:00

02 July 2022 Saturday 04:00


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara

Sonance Festival so nice Festival