28 June 2022 - Tuesday

Sahne XL

İstanbul, Şişli
Sahne XL

Event Details

İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından 5 yıl önce girişimciliğin desteklenmesi için kurulan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM), bünyesindeki startup’ların yatırımcılarla buluştuğu “Sahne XL” etkinliğini Fulya yerleşkesinde 28 Haziran Salı günü saat 16:00’da düzenliyor.

Sunum öncesi veya sunum esnasında katılımcılar, BTM Fulya yerleşkesinde girişimcilerin stantlarını ziyaret ederek projeler hakkında girişimcilerden bilgi alabilecek.

Teknoloji yazarı Ahmet Can’ın sunumuyla gerçekleştirilecek olan etkinliğin açılış konuşmalarını İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç ve BTM Genel Müdürü İbrahim Elbaşı yapacak. 14 girişimcinin sunum yapacağı etkinlikte, yatırım alan BTM girişimcilerinin katılacağı bir panel gerçekleştirilecek. Etkinliğe Next Academy Kurucusu ve Akademisyen Levent Erden de "Hıza Dayanıklılık: Zamana Değil, Hıza Dayanıklı Olma Gereği" konulu konuşmasıyla katılım sağlayacak.

Siz de Sahne XL’taki yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Sahne XL Kayıt Linki: https://www.sahnexl.com/kayit/ 

Performers

Levent Erden Cavid Bayramlı Derya Kavarna Arda Helvacılar Hasan Can Üretmenoğlu Muhammed Gider İbrahim Elbaşı Şekib Avdagiç

28 June 2022 Tuesday 16:00

28 June 2022 Tuesday 19:00


Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi, Fulya Mahallesi, Yeşilçimen Sokak, Polat Tower Bağımsız Bölüm 436,437,438, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi
Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi

BTM; İstanbul Ticaret Odası tarafından yenilikçi iş fikirlerinin ticarileşerek ülkemize katma değer sağlaması amacıyla bir vakıf olarak kurulmuştur. BTM’de fikirlerin iş modeli haline gelmesi sağlanırken; eğitim ve seminerler, mentor desteği, yatırımcı eşleştirmeleri, girişimcilerin yatırımcı karşısında sunum yaptığı demo günü etkinlikleri, İTO Komite eşleştirmeleri, 7/24 ofis imkanı, birebir danışmanlık gibi hizmetler girişimcilere tamamen ücretsiz sunulmaktadır.