16 June 2022 - Thursday

AN'DA OLMAK - MEDITASYON

Online
AN'DA OLMAK - MEDITASYON

Event Details

An'da OLmak Meditasyonu

Meditasyon 'YAPMAK' değil 'OLMAK' tır. Meditatif halde olduğumuzda beyin dalgaları yavaşlar, bilinçaltı açılır, zihinde boşluklar oluşur. Arada gökyüzündeki bulutlar gibi düşünceler geçer. Bunlara kapılmadan, sadece seyirci kalarak ve bilinçli nefes alıp vererek zihni rahatlatırsınız ve an'da olursunuz.

Düşüncelerin geçmediği anlar, bilinçli nefes alıp verdiğiniz zamanlardır. Bu sırada boşluk, sessizlik vardır. Boşluklardan hayalleriniz ile ilgili mesajlar gelebilir. Sessizliğin sesi adeta sizinle konuşur. Konuşma, bildiğiniz şekilde değil, tamamen sezgiseldir. Bu algı 5. boyutun özelliğidir.

Gün içinde, kısa kısa 5'er - 10'ar dakikalık sürelerde meditatif halde olmak daha etkilidir. Uzun meditasyonlar zihni sıkar ve toksik düşünceleri çağırır. Kısa meditasyonlarla boşluklar adım adım artar. 

Yönlendirmeli meditasyon da maymun zihni eğitmek için yararlıdır. Konsantrasyonunuz, odaklanma kapasitesi artar. Düzenli olarak meditatif halde olmak hayatınızın tüm alanlarında gelişme sağlar.   

Bugün başlıyor olduğumuz 20 dakikalık yönlendirmeli meditasyon, katılım oranına ve talebe göre haftada 2-3-4 defaya çıkarılabilir.

Kolaylıkla, neşe ve ihtişamla olsun!

Performers

ÇİĞDEM KARAVELİOĞLU TÜZÜN

16 June 2022 Thursday 09:00

16 June 2022 Thursday 09:20


Online Event - Zoom

Event Promoter

Çiğdem Karavelioğlu Tüzün
Çiğdem Karavelioğlu Tüzün Questions For Organizer?

Koçluk, hipnoz,Oto-hipnoz, Accessbars, Accessbody ve Psych-k(R) destekli Bilinç ve Bilinçaltı çalışmaları İçimdeki güç ve benim yaratımım Ritüeller, meditasyonlar