12 June 2022 - Sunday

AN'DA OLMAK - MEDITASYON

Online
AN'DA OLMAK - MEDITASYON

Event Details

An'da OLma Meditasyonu

Meditasyon 'YAPMAK' değil 'OLMAK' tır. Meditatif halde olduğumuzda beyin dalgaları yavaşlar, bilinçaltı açılır, zihinde boşluklar oluşur. Arada gökyüzündeki bulutlar gibi düşünceler geçer. Bunlara kapılmadan, sadece seyirci kalarak ve bilinçli nefes alıp vererek zihni rahatlatırsınız ve an'da olursunuz.

Düşüncelerin geçmediği anlar, bilinçli nefes alıp verdiğiniz zamanlardır. Bu sırada boşluk, sessizlik vardır. Boşluklardan hayalleriniz ile ilgili mesajlar gelebilir. Sessizliğin sesi adeta sizinle konuşur. Konuşma, bildiğiniz şekilde değil, tamamen sezgiseldir. Bu algı 5. boyutun özelliğidir.

Gün içinde, kısa kısa 5'er - 10'ar dakikalık sürelerde meditatif halde olmak daha etkilidir. Uzun meditasyonlar zihni sıkar ve toksik düşünceleri çağırır. Kısa meditasyonlarla boşluklar adım adım artar. 

Yönlendirmeli meditasyon da maymun zihni eğitmek için yararlıdır. Konsantrasyonunuz, odaklanma kapasitesi artar. Düzenli olarak meditatif halde olmak hayatınızın tüm alanlarında gelişme sağlar.   

Bugün başlıyor olduğumuz 30 dakikalık yönlendirmeli meditasyon, katılım oranına ve talebe göre haftada 2-3-4 defaya çıkarılabilir.

Alma-verme dengesini düşündüğümüzde bu meditasyonlar için sembolik 30.-TL ücret belirlenmiştir.

Kolaylıkla, neşe ve ihtişamla olsun!

Performers

ÇİĞDEM KARAVELİOĞLU TÜZÜN

12 June 2022 Sunday 20:10

12 June 2022 Sunday 20:40


Online Event - Zoom

Event Promoter

Çiğdem Karavelioğlu Tüzün
Çiğdem Karavelioğlu Tüzün Questions For Organizer?

Koçluk, hipnoz,Oto-hipnoz, Accessbars, Accessbody ve Psych-k(R) destekli Bilinç ve Bilinçaltı çalışmaları İçimdeki güç ve benim yaratımım Ritüeller, meditasyonlar