10 June 2022 - Friday

Zafer Atabey, Murat Uğurlu, Anıl Erdem | #WEREBACK

Ankara
Zafer Atabey, Murat Uğurlu, Anıl Erdem | #WEREBACK

Event Details

Cuma gecesi, RIOT, Set About, KD RAW gibi üst düzey albüm şirketlerinin yanı sıra, Türkiye’nin elektronik müzikteki en önemli yeteneklerinden biri olan Mehmet Özbek ile ortaklaşa kurdukları EXTIMA’dan çıkardığı yayınlarla Beatport ve Spotify’da büyük başarılar elde eden, parçaları Umek, Julian Jeweil, Wehbba, Markus Schulz, Weska, Sama’ Abdulhadi, Metodi Hristov, Nakadia, Teenage Mutants, Greenjack, Speaker Honey, Simina Grigoriu gibi isimler tarafından çalınan Zafer Atabey ile beraber Orange, IAMT, Renesanz, Reload Black,Funk’n Deep, Oscuro, Layer909, Jeton gibi birçok ünlü tekno plak şirketinden parçalar yayımlayan, Umek, Joyhauser, Spartaque, Markantonio, Yellowheads, Pappenheimer gibi isimlerin desteğini alan Murat Uğurlu sahne alıyor. Zafer Atabey ve Murat Uğurlu’ya Anıl Erdem eşlik ediyor.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

10 June 2022 Friday 21:00

11 June 2022 Saturday 04:00


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara Questions For Organizer?

Sonance Festival so nice Festival

Comments