03 June 2022 - Friday

THE Q PROUDLY PRESENTS : COLOSSIO, DENIZ TEKIN

Ankara
THE Q PROUDLY PRESENTS : COLOSSIO, DENIZ TEKIN

Event Details

Fernando Luna, Monterrey, Nuevo Leon'dan Meksikalı bir DJ ve prodüktördür.
Meksikalı plak şirketi Duro ile çıkardığı "Moto EP" ve "Inocencia EP" albümlerinin büyük başarısından sonra Colossio, Dixon, Áme ve Economist gibi uluslararası DJ'lerin desteğini aldı. Topaz Deluxe, Casa Morelos, Bar Americas, Casa Cobra, Bar Oriente; Madrid, Marsilya, Lyon ve Berlin gibi Avrupa şehirleri de dahil olmak üzere Meksika'daki en iyi kulüplerde sahne aldı.

Colossio, Meksika müziğinin ne olduğuna dair çok yönlülüğü, yaklaşımı ve vizyonu, zamanının en seçkinlerinden biri olma potansiyeline ve yüksek kalibreye sahip yeni prodüktör dalgasının açık bir örneğidir.


House, Dark Disco, Indie Dance tarzının yanı sıra, eklektik ve hipnotik setleriye ses getirmeyi başaran multi disiplinleri bir araya getiren Deniz Tekin 3 Haziran Cuma günü Colossio öncesi The Q kabininde!

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

03 June 2022 Friday 21:00

03 June 2022 Friday 23:55


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Comments