21 May 2022 - Saturday

Pijama Partisi

İstanbul
Pijama Partisi

Event Details

Merhaba Üniversiteli ,

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz, İstanbul'un ilk pijama partisine hazır mısınız? Kot pantolonlarınızı, gömleklerinizi ve elbiselerinizi bir kenara fırlatın ve aramıza katılın. Bu benzersiz konseptli partimizde ilk 3 shot alkolünüz veya 1 adet biranız da bizden size hediyeee!!! Baharın gelişi hiç bu kadar rahat olmamıştı bizden söylemesi. House Musicleri ile DJ Deniz U gecede bize eşlik edecek. Pijamalarınızı giyin yastık, yorgan ve göz bantlarınızla hazır olun. Parti oyunları oynayıp eğlencenin dibine vuracağız. İsterseniz kapıcı Gaffur gibi isterseniz de çekici geceliklerinizle geceye bizlerle beraber karışın. Heyecanlandınız değil mi? Biz de bunu istiyoruz ve heyecanla sizleri bekliyoruz.

Kapı Açılış Saati: 20:00

ETKİNLİK KURALLARI :

Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.

Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

Kadın-erkek sayısının eşitliğine dikkat edilecektir.
Tek erkek girişi olmayacaktır

Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade ederek etkinlik mekanınan almama hakkına sahiptir.

*Organizasyon firması etkinlik içerisinde huzursuzluk çıkaran kişileri bilet iadesi olmaksızın dışarıya çıkarma hakkına sahiptir.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için;

https://instagram.com/sharkorganization

Performers

DJ Deniz Uygur

21 May 2022 Saturday 20:15

22 May 2022 Sunday 02:00


Punch Presents, Kadife Sok. No: 33/35/37, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Shark Organization
Shark Organization Questions For Organizer?

İstanbul'daki en eğlenceli partilerinin ve etkinliklerine hoşgeldiniz.