26 June 2022 - Sunday

IGNITE Presents: Eli Iwasa

İstanbul
IGNITE Presents: Eli Iwasa

Event Details

Elektronik müziği var eden dalların bir çoğuyla yolu kesişen, ağırlıklı olarak Brezilya’nın egzotik tınılarını mixlerinin temeline yerleştiren Eli Iwasa, tekno prodüksiyonlarıyla global otoritelerin ve etkinlinliklerin de sürekli gündeminde olan DJ/Producer Ugur Project ve elektronik müzik dünyasındaki yükselişlerine hızla devam eden yetenekli üçlü People Like Us tüm gün boyunca dinleyenleri yüksek enerjili bir dünyaya götürecek.

Generic Music ve Label Project iş birlikteliğiyle Eli Iwasa, 26 Haziran’da Phönix Park’ta ilk kez Türkiye’deki hayranlarıyla buluşmak için hazır.

Bu özel deneyimin avantajlı biletlerinde son 24 saat! Yarın 16:30'a kadar satışta olacak olan biletleri kaçırmayın.EN//
Eli Iwasa, who crosses paths with many of the branches that create electronic music and places the exotic sounds of Brazil at the base of his mixes, DJ/Producer Ugur Project, who is constantly on the agenda of global authorities and events with their techno productions, and the talented trio People Like Us, which continues its rapid rise in the electronic music world. They will take the listeners all day long into a high-energy world.

With the collaboration of Generic Music and Label Project, Eli Iwasa is ready to meet her fans in Turkey/Istanbul for the first time on June 26 (Sunday) at Phönix Park.

Last 24 hours for advantageous tickets of this special experience! Don't miss the tickets that will be on sale until 16:30 tomorrow.

Kurallar:

-Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
-Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.
-Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.
-Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır.
-Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.
-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.
-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.
-Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.

26 June 2022 Sunday 19:00

27 June 2022 Monday 01:00


Klein Phönix Park, Klein Phönix, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments