02 July 2022 - Saturday

Birlikte Tiny House Tasarlayalım mı?

Online
950.00 TRY
Birlikte Tiny House Tasarlayalım mı?

Event Details

Hayalinizdeki ya da sahibi olmak istediğiniz Tiny House'unuzu birlikte tasarlayacağımız iki günlük workshop için hemen kayıt olabilirsiniz.

Casa Lokomotif markamın tüm tiny house tasarımlarını kendim üretip, tasarım tescillerini de kendim alıyorum.

Bu deneyimi sizinle paylaşmak, bilgiyi ve tecrübeyi çoğaltmak istiyorum.

Türkiye'nin ve dünyanın heryerinden katılıma açık olmasını istediğimiz bu workshop Türkiye'de de ilk olacak.

Zoom üzerinden iki gün üst üste gerçekleşecek.

02 Temmuz 2022 : 13.00 - 17.00

03 Temmuz 2022 : 13.00 - 17.00

Size öncelikle tasarım kriterlerini anlatacağım. Ardından hayata geçen tasarımlarımdan örnekleri anlatacağım. İlk kez bu detayda bilgi aktarımı yapıyor olacağım. Bu paylaşımlardan sonra çizim teknikleri hakkında hiç bilgisi olmayanlar için yanlarında kağıt, kurşun kalem, silgi, gönye bulundurmalarını isteyeceğim. Çok kısa çizim teknikleri olan plan , kesit ve görünüş çizmeyi anlatıp, hayalinizdeki tasarımı gerçekleştirme aşamasına geçeceğiz.

İkinci günün sonunda şayet tasarımınız tamamlanmamış olsa da size nasıl tasarım tescili başvuru yapabileceğinizi anlatacağım.

02 July 2022 Saturday 13:00

03 July 2022 Sunday 17:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Pelin Düştegör Questions For Organizer?

1985 İstanbul doğumludur. Ytü mimarlık lisans ve Ytü Mimari Tasarım yüksek lisans mezunudur. Uzun yıllar hafif çelik, çelik ve prefabrik yapılar konusunda mimar olarak çalışmıştır. Yeşil Binalarla ilgili çalışmaları vardır. Breeam koordinatörlüğünü üstlendiği 35.Sokak konut projesi 2011 yılında Türkiye ve Avrupa'da ilk olmuştur. İmar mevzuatları konusunda danışmanlık, mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri ile çalışma hayatına devam etmektedir. www.Pdesgn.com Pdesgn Mimarlık hizmetlerine ait web adresidir. Türkiye'nin ilk arsa bağımsız mobil yaşam alanlarını tasarlayan ve üreten kadın girişimci mimardır. Mobil tiny house referansları ve modelleri için www.casalokomotif.com u ziyaret edebilirsiniz. Sanata düşkünlüğü ve inovasyona yatkılığı sayesinde üretimleri alışılmışın dışına çıkmakta, fark yaratmaktadır. Ytümed yönetim kurulu yedek üyesi, Beşiktaş Kent Konseyi asil yürütme kurulu üyesidir. İstanbul Ticaret Odası ve Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent şube üyesidir. Bilirkişi sertifikasına sahiptir. Geçmiş yıllarda Breeam International Assessor sertifikası sahibi olmuştur. Detaylı cv bilgisi için: www.pdesgn.com https://tr.linkedin.com/in/pelin-d%C3%BC%C5%9Fteg%C3%B6r-102ba81a

Comments