14 May 2022 - Saturday

GMA Welcomes w/ Shkoon, Headwaters, Mt Axel

İstanbul, Beyoğlu
GMA Welcomes w/ Shkoon, Headwaters, Mt Axel

Event Details

GMA kusursuz bir deneyim yaşatmak için Kastel'e davet ediyor!

Barışın ve dünyanın epey ihtiyacı olduğu pozitif enerjiyi müzikte bulabileceğimizi alıntılayan ve bu değişime ilk olarak kendi müziğinden başlayan Shkoon, doğaçlama metodları kullanımı ve bugüne kadar gerçekleştirdiği iz bırakan performanslarıyla 14 Mayıs’ta Kastel’de dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor!

Aynı gece bizlerle olacak diğer isimler; Her geçen gün dinleyici kitlesini genişleten ve her performansında bizi müziğin sonsuzluklarında gezintiye çıkaran Headwaters, ruhani ve kadim tınıları müziğiyle harmanlayarak modası geçmeyecek prodüksiyonlar üreten ve elektronik müzik dünyasında özgün bir duruş sergileyen Mt Axel.

▪️Shkoon (Thorben Solo)

▪️Headwaters

▪️Mt Axel

#genericmusiclovesyou

www.gmabooking.com

Loca ve Bistro için: +90 532 178 2590

Kurallar
- Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
- Organizasyon ve mekan yetkilileri, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.  (İlk iş günü biletleme sitesi üzerinden iade talepleri gerçekleştirilir.)
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.) alınmayacaktır.
- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Etkinlik gişesi girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız.

Performers

Shkoon Headwaters Mt Axel

14 May 2022 Saturday 21:00

15 May 2022 Sunday 04:00


Kastel, Hüseyinağa Mahallesi , No: 10, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter