20 April 2022 - Wednesday

Key To Success 2

Online
Key To Success 2

Event Details

Key To Success etkinliğimizin 2.sini düzenleme heyecanını yaşıyoruz. Bu etkinliğimizde çeşitli ünlü firmalardan gelen, alanında yetkin isimler öğrencilerimiz ile buluşuyor. 

Etkinliğimizde Bynogame, Microsoft, GamFed ve Yemeksepeti gibi ünlü firmalar konuk olacaktır. Etkinliğimizde katılımcılarımıza sertifika fırsatı sunuyoruz. 

İlk oturumumuzda Bynogame ile açılış yapacağız 30 dakikalık bir sohbet sonrası Microsoft'un Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tuzunsu bizim ile olacak.  Kısa bir ara ardından GamFed'den Kerem Yazıcı ile MetaVerse üzerine konuşacağız. Zirvenin son oturumunda Yemeksepeti Mahalle yöneticisi Berker Eren ile günü sonlandıracağız.

10.30-11.00 Bynogame

11.15-11.45 Yemeksepeti

12.00-12.30 Microsoft

12.45-13.30 GameFed

ETKİNLİĞİMİZ SERTİFİKALIDIR.

Performers

Murat Kömürcü Berker Eren Tarık Tuzunsu Kerem Yazıcı

20 April 2022 Wednesday 10:00

20 April 2022 Wednesday 15:00


Online Event - Airmeet

Event Promoter

Marmara İnovasyon
Marmara İnovasyon Questions For Organizer?

Key To Success etkinliğimizin 2.sini düzenleme heyecanını yaşıyoruz. Bu etkinliğimizde çeşitli ünlü firmalardan gelen, alanında yetkin isimler öğrencilerimiz ile buluşuyor. Etkinliğimizde Bynogame, Microsoft, GamFed ve Yemeksepeti gibi ünlü firmalar konuk olacaktır. Etkinliğimizde katılımcılarımıza sertifika fırsatı sunuyoruz. İlk oturumumuzda Bynogame ile açılış yapacağız 30 dakikalık bir sohbet sonrası Microsoft'un Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tuzunsu bizim ile olacak. Kısa bir ara ardından GamFed'den Kerem Yazıcı ile MetaVerse üzerine konuşacağız. Zirvenin son oturumunda Yemeksepeti Mahalle yöneticisi Berker Eren ile günü sonlandıracağız.