14 May 2022 - Saturday

TEDxAltinbasUniversity

İstanbul
TEDxAltinbasUniversity

Event Details

TEDxAltinbasUniversity etkinliğimiz 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 10.00’da Altınbaş Üniversitesi  Fatma Altınbaş konferans solonunda gerçekleşecek!

TEDxAltinbasUniversity etkinliği bu sene “Kazanana Kadar Kaybet” temasıyla sizlerle olacak. Bu tema zihnimizde yeni bir bakış açısının oluşumunu, deneyimlerden çıkarılan dersleri, temiz bir sayfa açılmasını sağlayan olayları canlandırıyor. “Yolculuk ile Başarı” anlamını vurguluyan bu temamızla konuşmacılarımız bulundukları noktaya gelene kadar yaşadıklarını, başarılarını, başarısızlıklarını, kaybettiklerini düşündükleri anları ve pes etmeyip asıl tutkularının ne olduğunu fark ettiklerinde küllerinden doğmalarına sebep olan ilham kaynaklarını paylaşacaklar.

TEDxAltinbasUniversity “Kazanana kadar kaybet.” 

Detaylar için sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın!

14 May 2022 Saturday 10:00

14 May 2022 Saturday 15:00


Altınbaş Üniversitesi, Mahmutbey Yerleşkesi, Bağcılar, İstanbul


View Map

Event Promoter

TEDx Altinbas University
TEDx Altinbas University Questions For Organizer?

Amacımız: Paylaşılmaya değer fikirler için uygun atmosferi sağlayarak insanlara ulaştırmak. Geçmiş yıllarda sağlanan bu atmosferi tekrardan aktif hale getirmek için sponsorluğunuza ihtiyacımız var. Bu yıl düzenleyeceğimiz etkinliğimizde “kazanana kadar kaybet.” temasıyla etkinliğimizi düzenlemeyi planlıyoruz.

Comments