26 March 2022 - Saturday

90’lar 2000’ler Party

Konya
90’lar 2000’ler Party

Event Details

Sizi çok güzel bir haberle karşılıyoruz!

Ekonominin geldiği noktada hepimizi oldukça zorlandığını biliyoruz. Temel ihtiyaçlarımızı bile karşılarken pürdikkat plan yapıyoruz. İşte SAYRUM PRESENT bu noktada bir kez daha devreye giriyor. Yemek, içmek gibi bir daha dönmeyeceğimiz bu yaşlarda biriktireceğimiz anılar da en büyük ihtiyacımız! Bu günler bir kez daha geri gelmeyecek ve bu sefer duruşumuzu her şeye zam gelen bu dönemde öğrenci yanında olarak sergiliyoruz.

TOSSA'da favori konseptiniz olan 90’LAR 2000’LER gecesi 26 Mart cumartesi günü sizinle olacak! 
Temel ihtiyaçlarınızın arasında eğlence olduğunu da size hiç unutturmadan, sizi hiç zorlamayacak bir rutinle zamlara gösterdiğimiz tutumumuz ile karşınızdayız. 26 Mart cumartes günü bu favori konseptimizin biletleri 50 TL’dir ve içinde 1 FREE DRINK + POPCORN dahildir.

SAYRUM PRESENT her zaman kaliteyi eğlenceyle paralel tutar ve daima kitlesini düşünür şekilde hareket eder. 

Sizleri görmek için sabırsızlanıyoruz

26 March 2022 Saturday 20:30

27 March 2022 Sunday 00:00


Tossa Cafe & Bistro, Selçuk Üniversitesi, Gökkuşağı Avm., Selçuklu, Konya


View Map

Event Promoter

90’lar 2000’ler PARTY
90’lar 2000’ler PARTY Questions For Organizer?

Sizi çok güzel bir haberle karşılıyoruz! Ekonominin geldiği noktada hepimizi oldukça zorlandığını biliyoruz. Temel ihtiyaçlarımızı bile karşılarken pürdikkat plan yapıyoruz. İşte SAYRUM PRESENT bu noktada bir kez daha devreye giriyor. Yemek, içmek gibi bir daha dönmeyeceğimiz bu yaşlarda biriktireceğimiz anılar da en büyük ihtiyacımız! Bu günler bir kez daha geri gelmeyecek ve bu sefer duruşumuzu her şeye zam gelen bu dönemde öğrenci yanında olarak sergiliyoruz. TOSSA’da favori konseptiniz olan 90’LAR 2000’LER gecesi 26 Mart cumartesi günü sizlerle olacak! Temel ihtiyaçlarınızın arasında eğlence olduğunu da size hiç unutturmadan, sizi hiç zorlamayacak bir rutinle zamlara gösterdiğimiz tutumumuz ile karşınızdayız. Haftanın her Çarşamba günü bu favori konseptimizin biletleri 50 TL’dir ve içinde 1 FREE DRINK + POPCORN dahildir. SAYRUM PRESENT her zaman kaliteyi eğlenceyle paralel tutar ve daima kitlesini düşünür şekilde hareket eder. Sizleri görmek için sabırsızlanıyoruz

Comments