09 March 2022 - Wednesday

BIG DATA MIS SUMMIT (Hibrit)

İstanbul
BIG DATA MIS SUMMIT (Hibrit)

Event Details

Ana teması DATA olan etkinliğimizde birbirinden değerli konukları dinleyecek ve hediyelere sahip olabileceksiniz. Etkinliğimiz hibrit bir şekilde hem Medipol Üniversitesi güney kampüs konferans salonunda hem de ZOOM üzerinde canlı yayınla gerçekleşecektir. Zoomdan katılım sağlayabilmek için aşağıdaki linkten whatsapp grubumuza katılıp zoom bağlantısına ulaşabilirsiniz. 

https://chat.whatsapp.com/HdVBtrnMP1I3dIKSQ4X3fb

09 March 2022 Wednesday 11:30

10 March 2022 Thursday 16:30


İstanbul Medipol Üniversitesi Güney Kampüsü, Kavacık, Atatürk Cd. no 40, 34810 Beykoz/İstanbul, Türkiye, Beykoz, İstanbul


View Map

Event Promoter

Management Information Society
Management Information Society Questions For Organizer?

Her sene düzenlediğimiz Türkiye Bilişim Zirvemizi konu başlıklarında ve zirve içeriğinde değişikliğe giderek bu sene farklı bir noktaya taşıdık. 9-10 Mart tarihlerinde "BIG Data MIS Summit" zirvemizi İstanbul Medipol Üniversitesi'nde gerçekleştireceğiz. 9 Mart BIG Data Zirvemizin ilk gününü sektörde emeği geçen tüm kadın çalışanlarımıza ithafen gerçekleştirmek istiyoruz. Bizim için oldukça önemli olan, sektörün en başarılı kadın konuşmacılarını ağırlayacağımız bu günde sizi de konuşmacılarımız arasında görmek isteriz. BIG Data MIS Summit Zirvemizi 9-10 Mart tarihlerinde hem kampüsümüzde hem de online olarak gerçekleştirecek olup ikinci günümüz olan MIS Summit, 10 Mart tarihinde işin daha çok yönetim kısmını ele alıcak olup zirvemizi konuşmacılarımızla buna göre yönlendireceğiz.

Comments