25 March 2022 - Friday

GMA Welcomes w/ Spaniol, Headwaters, Menachem 26

İstanbul
GMA Welcomes w/ Spaniol, Headwaters, Menachem 26

Event Details

GMA kusursuz bir deneyim yaşatmak için 25 Mart gecesi Klein'e davet ediyor!

Generic Music Artists Agency sanatçılarından Spaniol, Headwaters ve Menachem 26; serinin ikinci etkinliğinde Klein çıkarmasına hazırlanıyor.

▪️Spaniol
▪️Headwaters
▪️Menachem 26
 
 
Kurallar
- Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
- Organizasyon ve mekan yetkilileri, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.  (İlk iş günü biletleme sitesi üzerinden iade talepleri gerçekleştirilir.)
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.) alınmayacaktır.
- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Etkinlik gişesi girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız.

25 March 2022 Friday 20:00

26 March 2022 Saturday 00:00


KLEIN, Cebel Topu Sok. No:4 Kurtuluş, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments