19 March 2022 - Saturday

Çocuklarla Yaratıcı Drama Atölyesi / Ben “Harika” Biriyim

İstanbul
Çocuklarla Yaratıcı Drama Atölyesi / Ben “Harika” Biriyim

Event Details

Yaratıcı drama yöntemiyle planlanan atölyeler ile katılımcılar kendilerini, duygularını ve ihtiyaçlarını tanımlar. Akranlarıyla iletişim kurar ve etkileşim içinde çalışır. Güçlü yönlerini ve geliştirilmeye açık yönlerini keşfeder. Kendini ifade stratejilerini geliştirir.

Kazanımlar:

Kendini tanıtabilir. Duygularını ve onların yaşama yöntemlerini bilir. İhtiyaçlarını ifade edebilir. Grup içinde görev alabilir. Sosyal becerilerini güçlendirir. Sosyal algı ve dikkati gelişir. Empati yeteneği gelişir.

Kimler için: İlkokul Öğrencileri

Süre: 4 Hafta / Haftada 1 Gün / 90 dakika

19 March 2022 Saturday 11:00

09 April 2022 Saturday 13:00


YÖM Aile Etkileşim Merkezi, Kozyatağı Mahallesi, Bayar Cad. Değirmen Sok. Ouno Park Evleri B Blok Daire: 1-2 34742 Kadıkö, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

YÖM Aile Etkileşim Merkezi
YÖM Aile Etkileşim Merkezi Questions For Organizer?

Yenilikçi düşünceyi destekleyen her türlü eylemin temelinde, kuruluşumuzda tanımladığımız etik ve insani değerlerimiz yatmaktadır. Hedeflerimiz doğrultusunda şüphe götürmez bir başarı sağlayabilmemiz için, bu değerlerimizin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve bu hususta titizlikle çalışırız. Her türlü profesyonel ve sosyal etkinlikte şeffaf, dürüst, güvenilir ve sorumluluk sahibi olmak; danışan ve çalışanlarımızın fikirlerini, süreçlerdeki karar verme mekanizmalarına dahil etmek; her türlü faaliyet ve projelerimizde sürdürülebilirliği, kaliteyi ve farklı bakış açılarını ön planda tutmak; insan ve toplum öncelikli çalışmak odak değerlerimizdir.

Comments