28 March 2022 - Monday

Okulu Dönüştüren Liderlik Sertifika Programı

Online
Okulu Dönüştüren Liderlik Sertifika Programı

Event Details

Kimler Katılabilir: Okulu Dönüştüren Liderlik Sertifika Programı’na; 21. yüzyıl okulunda liderlik ve liderlik yaklaşımı üzerine odaklanarak okul liderliği becerilerini geliştirmek isteyen okul yöneticileri ve yönetici pozisyonunda çalışmak isteyenler katılabilir.

Eğitimin İçeriği: Okulu Dönüştüren Liderlik; Toplamda 9 saat çevrimiçi ve yaklaşık 30 saat çevrimdışı olarak dijital ortama taşınmış olan bu eğitim, canlı derslerin yanı sıra kendi kendine öğrenmeye göre planlanmıştır. Bu nedenle eğitimin katılımcıları kendi zamanlarını ayırarak çalışma yapması ve ödevler tamamlaması gerekmektedir. Ayrıca program sırasında en az iki davetli konuşmacımız olacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız

28 March 2022 Monday 20:00

02 May 2022 Monday 22:00


Online Event - YÖM Akademi LMS

Event Promoter

YÖM | Yenilikçi Öğrenme Merkezi
YÖM | Yenilikçi Öğrenme Merkezi Questions For Organizer?

Yenilikçi Öğrenme Merkezi, 25 yıllık bir deneyim ve birikimin sonucu Ağustos 2013 tarihinde eğitimcilere, okullara, şirketlere ve veliler için büyük bir hızla değişimin yaşandığı bu yüzyıla uyum sağlayabilecek yenilikçi eğitimciler, okullar, şirketler ve veliler için yaşam becerileri oluşturacak öğrenme ortamları oluşturmak amacıyla kurulmuş profesyonel bir öğrenme ve araştırma merkezidir.

Comments