12 May 2014 - Monday

Pfizer ile Sektörün İçinden

İstanbul, Beşiktaş
Pfizer ile Sektörün İçinden

Event Details

Gerek konuşmacılar gerek katılımcılar tarafından ilgiyle takip edilen Sektörün İçinden’in üçüncüsü geliyor! İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü olarak bu kez de ilaç sektöründe dünya lideri Pfizer’in üst düzey yöneticilerini sizlerle buluşturmaya hazırlanıyoruz!

12 Mayıs 2014 Pazartesi günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek Pfizer ile Sektörün İçinden, Pfizer yöneticilerinin ilaç sektörünü tanıtacağı ve katılımcılara kariyer planları hakkında ipuçları vereceği oturumlar ile başlayacak.

Oturumların ardından katılımcılar vaka çalışması için gruplara ayrılacak ve günün sonunda Pfizer yöneticilerinden oluşan jüri karşısında vaka sunumlarını yapıp yeteneklerini keşfettirme fırsatını bulacaklar.

Yöneticiler ile birebir iletişime geçmek ve Pfizer’de staj imkanı yakalamak isteyenler için benzersiz bir fırsat olan etkinliğe katılmaya hak kazanacak şanslı kişilere gün sonunda katılım sertifikası verilecektir.

Sınırlı sayıda kontenjanı olan etkinliğe başvurular CV ile kariyer.net üzerinden alınacak ve katılımcılar şirket tarafından özel olarak belirlenecektir.

Etkinlikte ağırlayacağımız konuşmacılar:

*Tali Bahar-Senior HR Business Partner

*Sema Yavuz Sönmez-Country Brand Lead

*Özlem Tetik - Country Portfolio Manager

Organizasyona katılım ücretsizdir.

Başvuru için: http://goo.gl/Y6kpUV

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için www.emk.itu.edu.tr web sitemizi ziyaret edebilir ya da [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

12 May 2014 Monday 09:30

12 May 2014 Monday 13:00


İTÜ İşletme Fakültesi, Harbiye Mh. Maçka Cd., İstanbul, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter