18 February 2022 - Friday

JUDITH LIBERMAN İle Şarkılı Masallar

Denizli, Denizli Merkez
JUDITH LIBERMAN İle Şarkılı Masallar

Event Details

- Etkinlik, 24  ayını doldurmuş çocuklarımız içindir. 24 ayını doldurmamış çocuklarımız, biletleri olsa dahi, etkinlik alanına alınamamaktadır. 
 Satışlarımız koltuk satışı olup, çocuk ve yanındaki ebeveyni / refakatçisi / öğretmeni için ayrı ayrı bilet alınmalıdır.
 Kucakta  çocuk kabul edilmemektedir. 
 Etkinlik süresi 1 saattir. 
- 18 Yaş üstü tüm misafirlerimiz için,Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır. 
- Etkinliğe katılacak misafirlerin mekana gelmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması, SMS ya da E-Devlet portalı üzerinden HES kodu alması ve girişte HES kodunu ibraz etmesi gerekmektedir. 
- Aşı türüne göre 2 ya da 3 doz aşı olduğunuz,hastalık geçirmiş ve bağışıklık kabul edilen süreyi  aşmamış olduğunuz ,uygulamada görülmektedir. Uygulamanın riskli uyarısı verdiği misafirlerimiz , en  geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonuçlarını ibraz edemezlerse etkinlik alanına kabul edilemeyecektir. Uygulanacak kuralların detaylarına "Coronavirüs-Covid-19-Hakkında-Bilgilendirme" sayfasından ulaşabilirsiniz.
- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.  Organizasyon firması alınan önlemlere ve kurallara uymayan kişileri etkinlik mekanına almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
- Kurallar gereği tüm seyircilerimiz maskeli olmak zorundadır.
- Etkinlik mekanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır. 
- Etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan herhangi bir onay almaksızın kullanma hakkına sahiptir. 
- Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma, gerekli hallerde etkinliği erteleme hakkı saklıdır. 
- Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir. 
- Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır. 
- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değşiklik yapılmamaktadır.

- Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi  ibraz etmeniz zorunludur.
- Etkinlik başlamadan 60 dakika önce etkinlik alanında olmanızı rica ederiz.

Performers

Judıth Liberman Müzisyen: Can Emre UYGAN

18 February 2022 Friday 11:00

18 February 2022 Friday 12:00


Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi, İncilipınar, İncilipınar Caddesi, 20150 Pamukkale/Denizli, Türkiye, Denizli Merkez, Denizli


View Map

Event Promoter