18 November 2021 - Thursday

Türkiye'de Etki Girişimi Kurmak

Online
Türkiye'de Etki Girişimi Kurmak

Event Details

BAU Hub tarafından düzenlenecek webinarımızda Türkiye’de etki girişimi kurmanın, büyüme ve satış için nasıl bir strateji izlemenin, girişimin etkisini artırmanın ve doğru bir şekilde ölçmenin yollarını konuşacak; merak edilen sorulara yanıt bulmaya çalışacağız.

Türkiye Girişimcilik Vakfı Genel Müdür’ü Mehru Aygül, Ecording CEO’su Mert Karslıoğlu ve Fazla Gıda CEO’su Olcay Silahlı’nın konuşmacı olacağı canlı yayın 18 Kasım, saat 14:00’de gerçekleşecek.

Etkinliği YouTube kanalından izlemek için TIKLAYINIZ...

Etki girişimi, sosyal bir sorunu çözmek ve olumlu değişim yaratmak için bir iş kurma girişimidir.  Klasik girişimcilikte olduğu gibi fark yaratmak ya da büyük kâr elde etmek yerine; sosyal girişimler, çözüm getirilmek istenen soruna ne kadar fayda getirdiği ile anılır. Dünya’da ve Türkiye’de sahip oldukları yaratıcı fikirler ve gerçekleştirdikleri projelerle katkıda bulunan etki girişimleri toplumsal sorunların çözümüne büyük ölçüde katkı sağlıyorlar.

BAU Hub’ın girişimci firmalarından satılamayan gıdaları değerlendirmenize yardım eden, atıl ürünleri ekonomiye, çevreye ve topluma kazandıran Fazla Gıda ve bireysel ve kurumsal çevre bilincini arttırmaya yönelik teknolojiler geliştiren ve insanların günlük hayatları içerisinde uyguladıkları aktivitelere çevreye duyarlı çözümler sunan Ecording’in firma kuruluş hikayelerini dinleyeceğiz. Buna ek olarak Türkiye Girişimcilik Vakfı Genel Müdürü Mehru Aygül de etki girişiminin Türkiye’deki yol haritasını analiz edeceği 18 Kasım 2021 tarihli herkese açık ve ücretsiz olan webinarı kaçırmayın!

18 November 2021 Thursday 14:00

18 November 2021 Thursday 15:00


Online Event - ZOOM

Event Promoter

BAU Hub
BAU Hub Questions For Organizer?

Bahçeşehir Üniversitesi BAU Hub Kuluçka Merkezi

Comments