04 December 2021 - Saturday

6. Evrim Günleri

İstanbul
6. Evrim Günleri

Event Details

Boğaziçi Üniversitesi Bilim Kulübü Evrim Ağacı kurulu olarak geleneksel Evrim Günleri etkinliğimizin altıncısıyla karşınızdayız. 4-5 Aralık tarihlerinde Güney Kampüs'te Albert Long Hall'de sizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Maalesef pandemi koşulları nedeniyle bu sene normalden daha az dinleyiciyi fiziksel olarak ağırlayabileceğimiz için etkinliğimizi eş zamanlı olarak hem yüz yüze hem de online platform üzerinden düzenlemeye karar verdik. 6. Evrim Günleri’nde Prof. Dr. Nüzhet Dalfes, Doç. Dr. Suat Erus, Prof. Dr. Aslı Tolun, Prof. Dr. Alaeddin Şenel, Ass. Prof. Dr. Ogün Adebali ve son olarak Prof. Dr. Ergi Deniz Özsoy bizlerle birlikte olacak.

ETKİNLİK KURALLARI: Sınırlı kontenjanımızın bulunmakta olduğunu hatırlatmakla birlikte fiziksel katılım için 55 TL, online katılım için 25 TL katılım ücreti talep etmekteyiz. Etkinlik saatinden en az yarım saat önce okula giriş yapmanız önerilir. Güney Kapı'da ekibimiz tarafından karşılama yapılacaktır. Okula giriş yapabilmeniz için biletinizin fiziki çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. Etkinliğe fiziksel katılım sağlayabilmeniz için HES kodu ve vücut sıcaklığı kontrolü yapılacaktır. HES kodu bulunmayan misafirlerimiz maalesef içeri alınmayacaktır. Salon içerisinde maske takılması, sosyal mesafe kurallarına uyulması ve yiyecek içecek tüketilmemesi zorunludur. İkramlar kapalı paketlerde teslim edilecektir ve açık alanda tüketilmesi rica olunur. Giriş yaptığınızda yaka kartlarınız teslim edilecek ve iki gün boyunca bu yaka kartları sayesinde salona ve okula giriş çıkış yapılacaktır.

Bize ulaşın:

instagram: bubk.evrimagaci 

email: evrimagaciboun@gmail.com

04 December 2021 Saturday 10:00

05 December 2021 Sunday 16:30


Albert Long Hall, Bebek, Güney Kampüs, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Evrim Günleri
Evrim Günleri Questions For Organizer?

Boğaziçi Üniversitesi Bilim Kulübü Evrim Ağacı kurulu olarak geleneksel Evrim Günleri etkinliğimizin altıncısıyla karşınızdayız. 4-5 Aralık tarihlerinde Güney Kampüs'te Albert Long Hall'de sizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Maalesef pandemi koşulları nedeniyle bu sene normalden daha az dinleyiciyi fiziksel olarak ağırlayabileceğimiz için etkinliğimizi eş zamanlı olarak hem yüz yüze hem de online platform üzerinden düzenlemeye karar verdik. 6. Evrim Günleri’nde Prof. Dr. Nüzhet Dalfes, Doç. Dr. Suat Erus, Prof. Dr. Aslı Tolun, Prof. Dr. Alaeddin Şenel, Ass. Prof. Dr. Ogün Adebali ve son olarak Prof. Dr. Ergi Deniz Özsoy bizlerle birlikte olacak. ETKİNLİK KURALLARI: Sınırlı kontenjanımızın bulunmakta olduğunu hatırlatmakla birlikte fiziksel katılım için 55 TL, online katılım için 25 TL katılım ücreti talep etmekteyiz. Etkinlik saatinden en az yarım saat önce okula giriş yapmanız önerilir. Güney Kapı'da ekibimiz tarafından karşılama yapılacaktır. Okula giriş yapabilmeniz için biletinizin fiziki çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. Etkinliğe fiziksel katılım sağlayabilmeniz için HES kodu ve vücut sıcaklığı kontrolü yapılacaktır. HES kodu bulunmayan misafirlerimiz maalesef içeri alınmayacaktır. Giriş yaptığınızda yaka kartlarınız teslim edilecek ve iki gün boyunca bu yaka kartları sayesinde salona ve okula giriş çıkış yapılacaktır.

Comments