17 December 2021 - Friday

17. Genç AKADEMİ

Online
17. Genç AKADEMİ

Event Details

Etkinliğimiz sertifikalıdır. Bu bağlamda her katılımcımıza adına özel bir sertifika dağıtımı olacaktır.

*Biletleriniz etkinlikten en geç 1 hafta önce bilet gişesinde giriş yaptığını mail adresinize ulaştırılacaktır. Bu e-posta'nın içinde size özel hazırlanmış linkler ile platformdaki profilinize ulaşıp etkinliğe katılım gösterebilirsiniz.

“Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla 2006 yılından bu yana Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü tarafından düzenlenen ulusal öğrenci sempozyumu Genç AKADEMİ, Türkiye genelinde 90 farklı üniversiteden, en az 3700 seçkin öğrencinin katılım gösterdiği bir etkinliktir.

Üç gün süren oturumlar şeklinde gerçekleşen sempozyumlar dizisinde siyaset, iş, sanat, spor, medya alanlarından öncü ve lider konuşmacılar üniversite öğrencileri ile buluşmaktadır. Etkinlik dahilindeki seminer ve eğitimler sayesinde “Bugünün Liderleri” ile “Geleceğin Liderleri” bir araya gelmektedir.

16.Genç Akademi, yıllardır süregelen marka değeri ve Operational Research Kulübünün 28 yıllık deneyimiyle 17-18-19 Aralık 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleşmiştir. Bu sene 17. Genç Akademi için planlanan tarih ise yine Aralığın 3. Haftası içinde olacaktır.

Performers

Bilkent Üniversitesi Operational Research Kulübü QNB Finansbank L'Oréal Kale Grup Otokoç PepsiCo ASELSAN Unilever CCI (Coca-Cola İçecek) Bosch TUSAŞ Colgate Arçelik SOCAR Nestle Reckitt GSK KordSA FLO ETİ AK Gıda

17 December 2021 Friday 17:30

19 December 2021 Sunday 21:00


Online Event - Holacon

Event Promoter

Biletino Logo
17. Genç AKADEMİ Questions For Organizer?

“Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla 2006 yılından bu yana Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü tarafından düzenlenen ulusal öğrenci sempozyumu Genç AKADEMİ, Türkiye genelinde 90 farklı üniversiteden, 3700'den fazla seçkin öğrencinin katılım gösterdiği bir etkinliktir. Üç gün süren oturumlar şeklinde gerçekleşen sempozyumlar dizisinde siyaset, iş, sanat, spor, medya alanlarından öncü ve lider konuşmacılar üniversite öğrencileri ile buluşmaktadır. Etkinlik dahilindeki seminer ve eğitimler sayesinde “Bugünün Liderleri” ile “Geleceğin Liderleri” bir araya gelmektedir. 17.Genç Akademi, yıllardır süregelen marka değeri ve Operational Research Kulübünün 30 yıllık deneyimiyle 17-18-19 Aralık 2021 tarihlerinde online olarak Holacon platformu üzerinden gerçekleşecektir.