27 November 2021 - Saturday

Boğaziçi Ekonomi Kongresi

İstanbul
Boğaziçi Ekonomi Kongresi

Event Details

Hem global hem de bölgesel konjonktürde dönemin güncel konularının yanı sıra geleceğin sorunlarını da ele alan oturumlarla katılımcılara yol gösteren, akademik ve sektörel anlamda dünyanın önemli isimlerini ağırayan Boğaziçi Ekonomi Kongresi bu yıl 27-28 Kasım tarihlerinde hibrit olarak gerçekleşecek Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsünde yer alan Garanti Kültür Merkezi Ayhen Şahenk Salonunda gerçekleşecek etkinlik aynı zamanda katılımcılara online olarak da sunulacak.

27 November 2021 Saturday 10:00

28 November 2021 Sunday 18:00


Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü, Garanti Kültür Merkezi Etiler Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü 34337 Beşiktaş/İstanbul Türkiye, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
İK BOUN 1953 Questions For Organizer?

1953 yılında Robert Koleji bünyesinde “İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti” adı altında kurulduktan sonra 1975’de “İşletme Kulübü” ve 1990 yılında “İşletme ve Ekonomi Kulübü” olarak anılmaya başladık. Üniversiteleri ”Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü olmayı her daim öncelik edinmiş bir öğrenci kulübü olarak bu yıl da birçok alanda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Ekonomi, Finans, Satış, Pazarlama, Reklamcılık, İnsan Kaynakları, Kariyer, Danışmanlık alanlarında yapacağımız etkinlik ve eğitimlerimizle öğrencilerin gelişimine ortak olacak, şirketlerle birlikte düzenleyeceğimiz case, workshop ve yarışmalarla kariyerlerine üniversiteden yön vermelerini sağlayacağız. 1953’ten bu yana her yıl olduğu gibi değişime ve gelişime açık yapımızla üniversite kulüpleri arasındaki öncü kimliğimizi koruyacağız.

Comments