20 October 2021 - Wednesday

MELEK YATIRIM / Bir Melek Yatırımcının Gözünden

Online
MELEK YATIRIM / Bir Melek Yatırımcının Gözünden

Event Details

Future Females Ankara -  Online ÜCRETSİZ Etkinlik
Altı kıtada ve onlarca ülkede kadın girişimcileri desteklemek amacıyla aylık etkinlikler düzenleyen Future Females, 16.Türkçe online etkinliğiyle sizlerle. Gelin tanışalım!

 

„Girişimime nasıl yatırım bulabilirim?“

                   - Melek Yatırım cevabınız olabilir mi?

Her girişimcinin ve girişimci adayının merakla ve heyecanla beklediği Melek Yatırım konusunu ekim ayı etkinliğimizde kendisi de Melek Yatırımcı olan konuşmacımız, Rana Özşeker ile birlikte ele alıyoruz.

Melek Yatırım nedir, Melek Yatırımcı kimdir sorularının -- ve daha birçoğunun -- cevabını öğrenmek için bu etkinliğimizi kaçırmayın!

Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin hızla büyüdüğü günümüzde, melek yatırımcı ve melek yatırım ağlarının önemi inkar edilemez. Buetkinliğimizde, RNA Değişim Yönetimi’nin kurucusu Rana Özşeker ile birlikte melek yatırımcılığın ne olduğunu, ülkemizde ve yurtdışında nasıl işlediğini, yatırım kriterlerini ve beklentilerini konuşacağız. Aynı zamanda melek yatırıma başvurmadan önce girişimcilerin dikkat etmesi gereken konulara ve yatırıma hazırlık aşamasında neler yapmaları gerektiğine değineceğiz.

Peki Rana Özşeker kimdir? RNA Değişim Yönetimi’nin kurucusu Rana Özşeker, farklı şirketlerde uzun süre Finans alanında üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra değişim dönüşüm, geçiş ve etki yönetimi odağında farklı kurumlarla çalışmaktadır.Birçok farklı uluslararası kurumda koçluk eğitimleri alan Özşeker, Bahçeşehir & Bilgi Üniversiteleri’nde master sınıflarında ders vermiştir.  Aynı zamanda Avrupa Teknoloji Odası (EU Tech Chamber) Teknolojide Kadın Komisyonu Yönetim Kurulu olan Ozseker, kadının iş dünyasında güçlü bir varlık göstermesinin, gelecek için çok önemli olduğuna inanmaktadır. Cherie Blair Foundation for Women, European Bank for Reconstruction & Development, Turkish Women International Network and Professional Women Network gibi derneklerde kadın girişimci ve yöneticilere mentorluk yapmaktadır.Güneydoğu Asya, Afrika ve Avrupa’da farklı platformlarda girşimlere ve girişimcilere mentorluk ve danışmanlık yapan Özşeker, Arya Kadın Yatırım Platformu’nda Yönetim Kurulu Üyesi ve Arya Yatırımcısıdır.

Bu sayfada ücretsiz bilet kaydı oluşturduktan sonra size iletilecek mail ile etkinliğe giriş yapabilirsiniz. Etkinliğe katılmadan önce telefon, tablet ya da bilgisayarınıza zoom uygulamasını indirmenizi öneririz.

 

Program Akışı

20:00-20:10    Açılış ve Future Females Tanıtımı

20:10-20:40    Konuşmacı: Rana Özşeker

20:40-21:00    Soru& Cevap 

21:00-21:10   Kapanış

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FUTURE FEMALES kadın girişimci ve girişimci adaylarından oluşan uluslararası bir topluluktur. Amacı kadın girişimcilerin başarılarına destek olmak; onlara birbirleriyle iletişime geçebilecekleri, başarı için gerekli olan kilit kaynaklara (mentörlük, fonlama, eğitim) ulaşabilecekleri bir ortam oluşturmaktır. 

 

Future Females Ankara olarak ana amacımız; ülkemizde girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulması adına kadın girişimcileri destekleyen uluslararası bir topluluğun bilgi birikimini ve desteğini arkamıza alarak, Ankara´da kadın girişimciler ve adayları için teknik ve sosyal beceriler içerikli etkinlikler düzenlemektir.  

 

Ankara Ambassadors: 

Esra Çankaya: esra@futurefemales.co

Merve Büyükçakıroğlu: merve@futurefemales.co

Şevval Bozdağ : sevval@futurefemales.co 

20 October 2021 Wednesday 20:00

20 October 2021 Wednesday 21:15


Online Event - Zoom (Melek Yatirim-Rana Özseker)

Event Promoter

Future Females Ankara
Future Females Ankara Questions For Organizer?

FUTURE FEMALES kadın girişimci ve girişimci adaylarından oluşan uluslararası bir topluluktur. Amacı kadın girişimcilerin başarılarına destek olmak; onlara birbirleriyle iletişime geçebilecekleri, başarı için gerekli olan kilit kaynaklara (mentörlük, fonlama, eğitim) ulaşabilecekleri bir ortam oluşturmaktır. Future Females Ankara olarak ana amacımız; ülkemizde girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulması adına kadın girişimcileri destekleyen uluslararası bir topluluğun bilgi birikimini ve desteğini arkamıza alarak, Ankara´da kadın girişimciler ve adayları için teknik ve sosyal beceriler içerikli etkinlikler düzenlemektir.

Comments