15 June 2022 - Wednesday

Arzu Ettiğin İşi Kendine Çek!

Online
Arzu Ettiğin İşi Kendine Çek!

Event Details

4. sünü yapacağım "Arzu Ettiğin İşi Kendine Çek!" ile kariyerinde kuantum sıçrama yapabilirsin.

Önceki 3 çalışma sonunda kazanımlar neler oldu?;  Üst düzey yönetici olarak çalışmış, pandemi nedeni ile erken emekli edilmiş bir katılımcım, diğer tüm çalışmalarıma da katılıp, uygulayıp, arzu ettiği kariyeri 3 ay içinde kendine çekti, daha iyi ve istedikleri pozisyonlara geçtiler...)

Diğer bir katılımcım 8 yıldır çalıştığı işi nasıl bırakabileceğinde kaygılı iken, çalışma sonucunda iş teklifi aldı, güzel bir şekilde işinden ayrıldı ve şimdi yeni işinde keyifle çalışıyor, ve bir bebek geldi.

Yurtdışında çalışan diğer bir katılımcım uzun zamandır görülmediğinden, kendini gösteremediğinden yakınıyordu, bu çalışmanın yanında özdeğer çalışmama da katılıp Arzu ettiği işi kolaylıkla kendine çekti...

Bunlardan biri niye sen olmayasın? 

Eğer uzun zamandır bir kariyer değişikliği ya da iş değişikliği istiyorsun ama nereden başlayacağını bilmiyor musun? O zaman bu çalışmaya gelmelisin. Normal fiyatı 250 TL, İLK 5 kişiye 150 TL. 

SEN NEYE HAZIRSAN O DA SİZE HAZIRDIR!

Bu Çalışma Kimler için?:

 • İşinden memnun değilsin, iş arıyor ama istediğin gibi işi ne görüyor, ne kendine çekiyorsun.

 • İş ortamın istediğin gibi değil. İstediğin şekilde çalışamıyorsun.

 • İş başvurularında bulunuyor ama sonuç alamıyorsun,

 • İşinde görülmediğini, takdir edilmediğini, arzu ettiğin ücreti almadığını düşünüyorsun,

 • Ya iş görüşmelerinde kendini pazarlayabiliyor musun?

 • İşinde kendini doğru ifade etme, pazarlama ile ilgili kafanda soru işaretlerin mi var?

 • Değişim istiyor, istediğin işe başvuruyorsun, başvuruyorsun ama sonuç alamıyor musun?

 • Hayal ettiğin iş, pozisyon çok çalışmana rağmen sana gelmiyor mu?

 • Gelecek beklentilerin oluştu mu?

O zaman doğru yerdesin. Bu çalışma sana göre.

Sorularınıza mini koçluk uygulamları ile interaktif bir atölye olacak. Eğer anda dönüşüm ve dönüşüm yolunu açmak istiyorsanız katılın. Bu fiyatlara kısa bir süre yapacağımı bilmenizi isterim. 

Kariyerinde çok memnun olmayıp değiştirmek için çözüm arayanlar, kariyerinde beklenmedik gelişmelere maruz kalanlar, yaşının geçtiğini düşünenler; atalet içinde kalmış olup harekete geçmek için itici güç arayanlar ve yüksek potansiyelini açığa çıkarmak için fırsat arayanlar için.

Gelin Birlikte durumunuza bakalım, Sizi YENİYE hazırlayalım. YENİ SİZE… Yeni BAKIŞ AÇISI, yenilenmiş SEN; YENİ KARİYER demektir.

Bu Atölye sonunda:

 • Yolunuzda farkında olmadığınız içsel blokajlarınızı farkedecek ve sizi engellemesini kaldıracak, henüz göremediklerinizi de fark etmeye başlayacaksınız. Böylece kendinize ve çevrenize koçluk yapma becerileriniz artacak.
 • Tüm bu çalışmalar ile dışarıya çıkmayı bekleyen potansiyeliniz ve yaratıcılığınız ortaya çıkacak, özgüvenle ifade etmeye başlayacaksınız,
 • İş yerindeki ve özel yaşantınızdaki çatışmaları etkin yönetecek ve çözümleyeceksiniz. Böylece yeni pozisyonun size getireceği yük olarak gördüğünüz sorumlulukları daha etkin yönetmeye başlayacaksınız.
 • En önemlisi de neşeniz, kendinizle bağlantınız ve anlam yaratma beceriniz artacak.

15 June 2022 Wednesday 20:30

15 June 2022 Wednesday 22:30


Online Event - Google meet

Event Promoter

Nilgün Yetiş Dönüşüm Koçluğu
Nilgün Yetiş Dönüşüm Koçluğu Questions For Organizer?

"Anlamlı yaşam, anlamlı iş" mottosu ile yola çıkarak iş yaşamının profesyonellerine iş ve yaşam tatmini, hedeflerine ulaşmalarında, performanslarını açığa çıkarma ve geliştirmede yardımcı olmaktadır.

Comments