10 May 2014 - Saturday

Çamur Futbolu

İstanbul, Beykoz
Çamur Futbolu

Event Details

Çamur Futbolu Nedir?

Çamur Futbolu; kurumsal etkinlikler, spor etkinlikleri yönetimi, organizasyonlar ve doğa sporlarında 7 yıllık bir deneyime sahip,  yepyeni ve enerji dolu bir event ajansı olan Macera Ofisi’nin bir markasıdır. Macera Ofisi, Çamur Futbolu sporunu Türkiye’ye getiren, tanınmasını sağlayan ve bu organizasyonu gerçekleştiren ilk ve tek ajans olma ayrıcalığına sahiptir. Çamur Futbolu’nun hedef kitlesi genç kesim, kurum çalışanları ve üniversite öğrencileri olarak belirlenmiştir.

Organizasyon Hakkında

Çamur Futbolu organizasyonu 10-11 Mayıs 2014 tarihlerinde Polonez Köy Caliente Garden’da gerçekleşecek ve 2 gün sürecektir.

Etkinliğe takım olarak  (10)  oyuncu  katılmanın bedeli 1000 TL’dir. Fiyat 10 oyuncu için geçerli olmakla birlikte, ücrete 2 gün boyunca 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 1 akşam yemeği, ulaşım, istenirse çadır konaklama, duş/wc hizmeti, akşam yapılacak olan parti girişi ve 1 adet 3x3 tanıtım tentesi tahsisi dahildir. İzleyici olarak katılmak ücretsizdir.

Etkinlik alanında ana temamız elbette Çamur Futbolu müsabakaları olacaktır. Bunun yanı sıra enerji dolu bir ortam, DJ ve sahne alacak olan diğer sanatçılarla birlikte 10 Mayıs Cumartesi akşamı Çamur Parti ile eğlenceli saatler sizleri beklemektedir.

Çamur Parti’ye takım oyuncuları dışında katılım ücreti 35 TL’dir.

KAZANAN TAKIMLAR İÇİN ÖDÜLLERİMİZ

• Etkinliğimize katılan her oyuncuya SWAMP SOCCER TURKEY 2014 katılım sertifikası.

• 2. ve 3. olan takımlara kupa ve madalya.

• Şampiyon olan takıma 28-29 Haziran’da İskoçya’da yapılacak olan SWAMP SOCCER WORLD CUP’ta Türkiye’yi temsil etme şansını kazanacaktır.

Ödül, kazanan takımın 10 oyuncusu için geçerli olup pasaport ve vize işlem ücretleri hariç olmak üzere, İskoçya seyahatindeki uçak biletleri, transferler, turnuvaya katılım ücreti, takım kostümleri ve konaklama bedelleri maceraofisi.com tarafından karşılanacaktır.

Ulaşım

10 MAYIS 2014

AVRUPA YAKASI: BAKIRKÖY - İNCİRLİ BOYNER ÖNÜ - GİDİŞ: 09:00  / DÖNÜŞ: 18:00

ANADOLU YAKASI: KOZYATAĞI - KOZYATAĞI CARREFOUR ÖNÜ ÜST GEÇİT ALTI  - GİDİŞ: 09:00 / DÖNÜŞ: 18.00

Not: Partiye katılacak misafirlerimiz için ayrıca 23:00'da servislerimiz kalkacaktır.


11 MAYIS 2014

AVRUPA YAKASI: BAKIRKÖY - İNCİRLİ BOYNER ÖNÜ - GİDİŞ: 09:00  / DÖNÜŞ: 18:00

ANADOLU YAKASI: KOZYATAĞI - KOZYATAĞI CARREFOUR ÖNÜ ÜST GEÇİT ALTI  - GİDİŞ: 09:00 / DÖNÜŞ: 18.00

10 May 2014 Saturday 10:00

11 May 2014 Sunday 23:00


Caliente Garden Legend Hotel, Cumhuriyetköy, Istanbul, Beykoz, İstanbul


View Map

Event Promoter

Macera Ofisi
Macera Ofisi

BİZ KİMİZ ? Çamur Futbolu; kurumsal etkinlikler, spor etkinlikleri yönetimi, organizasyonlar ve doğa sporlarında 7 yıllık bir deneyime sahip, yepyeni ve enerji dolu bir event ajansı olan Macera Ofisi’nin bir markasıdır. Macera Ofisi, Çamur Futbolu sporunu Türkiye’ye getiren, tanınmasını sağlayan ve bu organizasyonu gerçekleştiren ilk ve tek ajans olma ayrıcalığına sahiptir. Çamur Futbolu’nun hedef kitlesi genç kesim, kurum çalışanları ve üniversite öğrencileri olarak belirlenmiştir. TARİHÇE İlk kez 1998'de sahne alan Bataklık Futbolu, kısa sürede beklenmedik bir ilgi ile karşılaştı. İlk duyulduğunda çılgınlık olarak tanımlanan bu spor dalı,kısa sürede Finlandiya'nın sınırlarını aşıp Rusya, İrlanda, Amerika, Belçika, Hollanda, Brezilya, İngiltere ve daha birçok ülkeye ulaştı. Finlandiya'da 1998'de düzenlenen Ulusal Bataklık Futbol Şampiyonası'na 13 takım katılırken, 4 yıl gibi kısa bir sürede takım sayısı 60'a ulaştı. İlk yılında ünü ülke sınırlarını aşınca 1999'da organizasyonun adı 'Avrupa Bataklık Futbolu Şampiyonası' olarak değişti. 2000 yılına gelindiğinde ise bu adın yerini 'Çamur Futbolu Dünya Kupası' aldı. 2012 yılında Türk girişimci Abdullah İlhan,bu sporun dünya lisansının İskoçyalı sahibi Stewart Miller ile bağlantıya geçerek lisans,patent ve marka koruma anlaşması ile Swamp Soccer'ın Türkiye lisansını almıştır. HEDEFLERİMİZ • Ülkemizde bu sporu sevdirmek ve yaymak. • Her yıl büyük turnuvalara imza atarak Çamur Futbolu’nu geleneksel bir hale getirmek. • Tv ayağında yarışma programı olarak sunmak. • Bataklık Arena ile İstanbul’da, portatif saha ile diğer illerde ve üniversitelerde binlerce kişiye ulaşmak. • Tv,yazılı basın ve sosyal medya aracılığı ile milyonlarca kişiye ulaşmak. • Kurumların motivasyon aktivitelerinin ve üniversite festivallerinin bir parçası olmak. • Çamur futbolu ile yeni ve değişik bir pazar oluşturmak.