23 October 2021 - Saturday

Önce Sen

Online
Önce Sen

Event Details

Aile sistemi içerisindeki bireylerin iyilik hali, çocuğun gelişimini olumlu yönde etkiler. Ancak farklı gelişim gösteren bir çocuk yetiştirirken zamana karşı verilen mücadele, maddi kaygılar, geleceğe dair belirsizlikler ve zor şartlarda alınması gereken kararlar bu iyilik halini etkileyebilir. ‘Önce Sen’in amacı, anne ve babaların yaşadıkları bu zorlu duygu durumlarına, değerli uzman ve psikologlarla beraber destek olup, kendi iyilik hallerinin önemini vurgulamaktır.

Farklı gelişim gösteren çocukların ebeveynlerine destek olmak için yapılan bu online konferans 23 ve 24 Ekim tarihlerinde, Prof.Dr.Ayşe Bilge Selçuk, Börte Özdemir, Hamdi Özgan, Özge Aytun, Özge Lokmanhekim, Mine Kayraklı Parlak, Sandra Pasensya, Tuğba Erbilen Gültekin, Tüten Yolukar ve Ufkun Dikmen Akbulut gibi psikologların ve uzmanların katılımıyla gerçekleştirilecektir.

Askıda Bilet: 

Farklı gelişim gösteren çocuk yetiştirmenin aileler üzerinde oluşturduğu maddi yük ve kaygının farkındayız. Önce Sen konferansının bilet bedelini karşılayamayacak ebeveynlerin de bu konferanstan faydalanabilmesi ümidiyle başlattığımız Askıda Bilet uygulamasıyla, Biletino üzerinden dilediğiniz kadar bilet satın alabilirsiniz. Satın aldığınız biletleri ihtiyacı olan kişilere başvuru sırasıyla ulaştıracağız.

---

Program akışı için www.once-sen.com sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

• Bir kişi, tek biletle iki gün boyunca tüm oturumlara katılabilir.

• Önce Sen herkese açık bir etkinliktir; herhangi bir sınırlama yoktur.

• Etkinliğe katılım için ihtiyacınız olan erişim ve referans bilgisi, etkinlik öncesi e-posta yoluyla size iletilecektir. Etkinlik günü, bu bilgileri kullanarak, www.once-sen.com sitesi ana sayfasınaki ‘Canlı Bağlan’ butonundan oturumlara katılabilirsiniz.

23 October 2021 Saturday 10:00

24 October 2021 Sunday 16:00


Online Event - Webinar

Event Promoter

Önce Sen
Önce Sen Questions For Organizer?

Farklı Gelişim Gösteren Çocukların Ebeveynleri için Destek Konferansı 23-24 Ekim 2021 Online

Comments