04 October 2021 - Monday

TALKSTERS- ETKİLİ KONUŞMA VE HİKAYE ANLATICILIĞI ATÖLYESİ

Online
TALKSTERS- ETKİLİ KONUŞMA VE HİKAYE ANLATICILIĞI ATÖLYESİ

Event Details

Ekim ayı “Etkili İletişim ve Hikaye Anlatıcılığı” programı kayıtlarımız başlamıştır!

İster bir ekip toplantısında konuşalım ister bir izleyici önünde sunum yapalım, hepimiz zaman zaman kendimizi topluluk önünde konuşurken buluruz.
Bu konuşmayı iyi veya kötü yapabiliriz..sonuç insanların bizim hakkımızda düşünme şeklini güçlü bir şekilde etkiler. Bu nedenle topluluk önünde konuşmak endişe ve heyecana neden olur.
.
İyi haber şu ki, kapsamlı bir hazırlık, doğru teknikler ve bolca pratik ile gerginliğinizin üstesinden gelebilir ve son derece iyi performans gösterebilirsiniz.Talksters'ın 6 hafta toplam 12 saat sürecek olan Etkili İletişim ve Hikaye Anlatıcılığı Atölyesi ile 4 Ekim pazartesi itibari ile 6 hafta boyunca her pazartesi saat 19.00-21.00 da gerçekleştirilecektir.

Temel Diksiyon
Beden Dili ve İnandırıcılık
Topluluk Önü Heyecanını Yenmek
İmaj Yaratma
Hikaye Anlatıcılığı
Etkili Sunum Teknikleri
Kamera Önünde Konuşma yetkinliklerinizi geliştirebiliesiniz..

Konuşmanın efendisi olun!

Web Sitesi : talksters.net

instagram: Talksters Club

04 October 2021 Monday 19:00

08 November 2021 Monday 21:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Talksters
Talksters Questions For Organizer?

www.talksters.net TALKSTERS NEDİR? Talksters sizlerin daha güvenli iletişimciler, konuşmacılar ve liderler olmasına yardımcı olmak amacı ile kurulmuştur. Talksters öğrenme programı, kişisel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmak için gereken becerileri kazanmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Klasik eğitim programlarından farkı, eğitimden sonra da gelişimizin takip edildiği Talksters konuşma klübüdür. Talksters eğitmine dahil olan herkes, bu konuşma klübünün 1 yıl boyunca doğal üyesi olur. Talksters kulübü üyeleri, on-line veya yüzyüze yapılan konuşma kulübü aktivitelerinde, hem profosyonel hem de günlük hayatında son derece önemli olan iletişim ve liderlik yetkinlikleri konusunda kendisini geliştirir. Talksters Konuşma Kulübü; Talksters konuşma kulübüne katılarak, hem kendi iletişim ve liderlik becerilerinizi hem de kulübünüzdeki diğer kişilerin becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmanın heyecanını deneyimleyin. Talksters konuşma kulübü, başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz iletişim ve liderlik becerilerini öğrenmenize yardımcı olur. Size şunları verir: 300'e kadar benzersiz yetkinlik oluşturma fırsatı Aralarından seçim yapabileceğiniz 9 özel öğrenme yolu Her zaman, her yerde öğrenebilmeniz için çevrimiçi içerik Öğrendiklerinizi transfer imkanı Talksters konuşma kulübü üyeleri ayda 1 kez yüz yüze veya online ortamda bir araya gelerek, grubun her üyesinin belli bir rolü üstlendiği bir konuşma etkinliğine katılır. Bu hem iletişim hem de liderlik becerilerini geliştirmek için eşsiz bir fırsattır.

Comments