03 September 2021 - Friday

SİBER GÜVENLİK VE BİLGİ GÜVENLİĞİ NEDİR

Online
SİBER GÜVENLİK VE BİLGİ GÜVENLİĞİ NEDİR

Event Details

Ecodation ücretsiz etkinlik ve eğitim serisi, sertifikalı webinarlar ile devam ediyor! 

Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği’nin konuşulacağı etkinliğimize kendini geliştirmek ve Siber Güvenlik hakkında ön bilgi almak için davetlisin!

Ecodation Siber Güvenlik Eğitmeni Zekeriya Şahan ile “Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği Nedir?” başlıklı webinar, Zoom aracılığı ile canlı yayın olarak gerçekleşecek.
3 Eylül Cuma 20.00'da #evdekalkendinigeliştir mottosuyla sizleri webinarımıza davet ediyoruz!

Etkinlik başvuru formu:  https://forms.gle/fYv3RLjrt4RnHNBe8

Uzman eğitmen kadromuz ile düzenlediğimiz projemizde;
- Katılım sertifikası verilecektir.
- Katılım ücretsiz ve herkese açıktır.

03 September 2021 Friday 20:00

03 September 2021 Friday 21:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Ecodation
Ecodation Questions For Organizer?

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark alanında yer alan Ecodation: Öğrencilerin kurduğu hayallere ulaşmış başarılı eğitmen kadrosu, staj imkanı, teknopark adresli prestijli sertifika ve canlı eğitim imkanı ile öğrencilere başarılı kariyer hedefi sunuyor. 76K öğrenciye kaliteli eğitim ulaştıran şirket, pandemi sürecinde de eğitim sunmuştur. #evdekalkendinigeliştir mottosuyla her noktadan öğrencilere ulaşıyor ve başarılı bir şekilde kariyer hayatına uğurluyor. Yapay Zeka, Java, JavaScript, Python, Mobil Kodlama, IOS Kodlama, ERP Danışmanlığı, SAP ERP Finans ve Muhasebe, SAP ERP Lojistik, Proje Yönetimi Uzmanlığı, C#, Siber Güvenlik, Dijital Pazarlama, Wordpress & E – Ticaret, İş Analistliği Veri Tabanı Modelleme ve SQL, Veri Madenciliği üzerine eğitim programlarımız bulunmaktadır.

Comments