27 August 2021 - Friday

Yapay Zekanın Dijital Dönüşümdeki Rolü

Online
Yapay Zekanın Dijital Dönüşümdeki Rolü

Event Details

Kariyer pusulan Yapay Zekayı mı gösteriyor? O zaman Ecodation’ın ücretsiz webinar serisine davetlisin!

 

Eğitim, yazılım, AR-GE şirketi Ecodation, birçok başarılı projeye/eğitime imza atarken öğrencilerin kariyer hayatına ücretsiz webinarlarla da dokunuyor. Ecodation yeni webinar serisinde Yapay Zekayı konuşuyor. Yapay Zekaya ilgi duyuyor ve kendini bu alanda geliştirmek istiyorsan Ecodation eğitmeni Doğu Sırt ile gerçekleştirilecek webinar tam sana göre!

 

Ecodation eğitmeni Doğu Sırt’ın uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan 2 adet makalesi bulunmaktadır. İTÜ Python zümre üyesidir. Eğitmenimizin Python, Yapay Zeka, İnsansız Hava Araçları, Bilimsel Veri Görselleştirme, Yapay Öğrenme ve Derin Öğrenme üzerine uzmanlıkları bulunmaktadır.

 

Ecodation, Yapay Zeka Eğitmeni Doğu Sırt, Yapay Zekanın Dijital Dönüşümdeki Rolü akabinde Kurumsal Firmaları Bekleyen Yenilikleri anlatacak. Webinar, Zoom aracılığıyla aktif canlı etkinlik olarak gerçekleşecek.

 

Kariyer yolculuğunda Yapay Zeka dünyasına katılmak mı istiyorsun?

Yapay Zekanın Dijital Dönüşümdeki Rolü ve Kurumsal Firmaları Bekleyen Yeniliklerin konuşulacağı etkinliğimize kendini geliştirmek ve Yapay Zeka hakkında ön bilgi almak için davetlisin!

 

Etkinlik Başvuru Formu: https://forms.gle/MbxgLzD1qm3cvGup7

 

Etkinlik Akışı:

-        Yapay Zekanın Dijital Dönüşümdeki Rolü

-        Kurumsal Firmaları Bekleyen Yenilikler

-        Katılımcılardan Gelen Sorular

 

 

27 Ağustos Cuma 20.00'da #evdekalkendinigeliştir mottosuyla sizleri webinarımıza davet ediyoruz!

 

Uzman eğitmen kadromuz ile düzenlediğimiz projemizde;

 Katılım ücretsizdir.

 Katılım herkese açıktır.

Performers

Doğu Sırt

27 August 2021 Friday 20:00

27 August 2021 Friday 21:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Ecodation
Ecodation Questions For Organizer?

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark alanında yer alan Ecodation: Öğrencilerin kurduğu hayallere ulaşmış başarılı eğitmen kadrosu, staj imkanı, teknopark adresli prestijli sertifika ve canlı eğitim imkanı ile öğrencilere başarılı kariyer hedefi sunuyor. 76K öğrenciye kaliteli eğitim ulaştıran şirket, pandemi sürecinde de eğitim sunmuştur. #evdekalkendinigeliştir mottosuyla her noktadan öğrencilere ulaşıyor ve başarılı bir şekilde kariyer hayatına uğurluyor. Yapay Zeka, Java, JavaScript, Python, Mobil Kodlama, IOS Kodlama, ERP Danışmanlığı, SAP ERP Finans ve Muhasebe, SAP ERP Lojistik, Proje Yönetimi Uzmanlığı, C#, Siber Güvenlik, Dijital Pazarlama, Wordpress & E – Ticaret, İş Analistliği Veri Tabanı Modelleme ve SQL, Veri Madenciliği üzerine eğitim programlarımız bulunmaktadır.