18 August 2021 - Wednesday

Dijital Pazarlama Yolculuğu

Online
Dijital Pazarlama Yolculuğu

Event Details

Her daim öğrencinin yanında olan Ecodation ücretsiz etkinliklere başlıyor!

Dijital Pazarlama Uzmanı ve Ecodation Eğitmeni Levent Yurtseven katılımıyla 'Dijital Pazarlama Yolculuğu' @ecodation Instagram canlı yayınında konuşulacak. Dijital pazarlamaya ilgi duyuyorsan ve ilgini başarılı eğitmenimiz Levent Yurtseven'den alacağın bilgiyle taçlandırmak istiyorsan yayın tam sana göre! 

18 Ağustos Çarşamba 20.00'da #evdekalkendinigeliştir diyerek canlı yayınımıza siz değerli öğrencilerimizi davet ediyoruz.

18 August 2021 Wednesday 20:00

18 August 2021 Wednesday 21:00


Online Event - Instagram

Event Promoter

Ecodation
Ecodation Questions For Organizer?

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark alanında yer alan Ecodation: Öğrencilerin kurduğu hayallere ulaşmış başarılı eğitmen kadrosu, staj imkanı, teknopark adresli prestijli sertifika ve canlı eğitim imkanı ile öğrencilere başarılı kariyer hedefi sunuyor. 76K öğrenciye kaliteli eğitim ulaştıran şirket, pandemi sürecinde de eğitim sunmuştur. #evdekalkendinigeliştir mottosuyla her noktadan öğrencilere ulaşıyor ve başarılı bir şekilde kariyer hayatına uğurluyor. Yapay Zeka, Java, JavaScript, Python, Mobil Kodlama, IOS Kodlama, ERP Danışmanlığı, SAP ERP Finans ve Muhasebe, SAP ERP Lojistik, Proje Yönetimi Uzmanlığı, C#, Siber Güvenlik, Dijital Pazarlama, Wordpress & E – Ticaret, İş Analistliği Veri Tabanı Modelleme ve SQL, Veri Madenciliği üzerine eğitim programlarımız bulunmaktadır.

Comments