20 June 2021 - Sunday

PANDÜL(SARKAÇ) UYGULAYICI EĞİTİMİ

Online
PANDÜL(SARKAÇ) UYGULAYICI EĞİTİMİ

Event Details

PANDÜL(SARKAÇ) UYGULAYICI EĞİTİMİ

Pandül ya da sarkaç, bir ipe veya zincire bağlı olan, sabit bir noktada tutulduğunda çeşitli enerjilere göre salınım yapan radyestezik bir araçtır. Radyestezi ise çeşitli radyasyon türlerine karşı insan duyarlılığı bilgisi anlamına gelir. Araştırmasının odak noktası, yeryüzündeki ve yeraltındaki ışınlardır. Ayrıca Maddesel ışınımlar (radyasyonlar) vasıtasıyla insan organizmasında meydana gelen duyumları belirlemek, anlamak yeteneğidir.

Radyestezi 1968'de resmen tanınmış ve UNESCO siciline bir bilim olarak kaydedilmiştir.  Radyestezi, daha çok sarkaç (pandül) vasıtasıyla icra edilir. Sarkaç tıpkı bir enerji katalizörü gibi çalışarak, aynı şekilde enerji bedenindeki blokajları kaldırır ve enerji bedenini dengeye kavuşturur. Ayrıca mekan enerjisini dengelemede, kararsız kaldığımız konularda danışmada; gıdalarımızı, hayvanlarımızı hatta dünyayı, bitkileri şifalandırmak  için de kullanılan bir araçtır.

 EĞİTİMİN İÇERİĞİ

- Sarkacın Tarihi

- Bilimsel Araştırmalar

- Radyestezi Nedir?

- Sarkaç Nedir?

- Sarkaç Nasıl Çalışır?

- İdeomotor Refleksi,

- Sarkaç ve Bilinçaltı,

- Sarkaç ve Yüksek Benlik

- Sarkaç Nasıl Seçilmeli,

- Kendi Sarkacını Yapmak,

- Sarkaca Soru Sormak,

- Sarkaç Sözleşmesi,

- Temel Prosedür / Kurulum

Eğitmen: Nora Gülüm Erdinç 

Tarih: 5-6-7 Haziran 2021, 20:00 - 23:00 arası

Süre: Toplam 9 saat

Yer: Online internet bağlantısı(Zoom)

Saat: 20:00 - 23:00

 

Eğitim bedeli normalde 600 TL’dir. İçinde bulunduğumuz döneme özel kampanyalı fiyatı bu sınıf için 375 TL dir. Derste kullandığımız PDF notlarını ve katılım belgenizi eğitim sonrasında mail adresinize gönderiyoruz. 

 

ÖNEMLİ: Bu teknik tıbbı teşhis ve tedavi amacıyla kullanılmaz. Herhangi bir fiziksel ya da ruhsal rahatsızlık durumunda lütfen öncelikle hekimlere ve ruh sağlığı profesyonellerine danışınız.

 

©️Eğitimin tüm hakları Nora Gülüm Erdinç’e aittir. İzinsiz kopyalanamaz, alıntılanamaz ve paylaşılamaz.

20 June 2021 Sunday 20:00

20 June 2021 Sunday 20:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

KUR Akademi
KUR Akademi Questions For Organizer?

KUR Akademi, genç bir girişim olarak iş dünyası başta olmak üzere, tüm sektörler için uçtan uca etkinlik yönetimi hizmeti vermektedir. Gelecekten ilham alan, yenilikçi, genç ve dinamik, fark yaratmak için yola çıkan ekibimiz ile hayallerinizdeki etkinlik ve organizasyonları gerçekleştirmek istiyor, amatör ruhumuzdan ödün vermeden tüm paydaşlarımızın memnuniyeti için çalışıyoruz. Özgün içerikler, güncel konularda üst düzey yöneticiler başta olmak üzere tüm katılımcılarımız için hem networking hem de bilgi birikim paylaşımı için bir araya getiriyoruz.

Comments