11 May 2021 - Tuesday

AIESEC ile Yurt Dışı Fırsatları

Online
AIESEC ile Yurt Dışı Fırsatları

Event Details

Hey genç mühendis, uluslararası staj programı mı arıyorsun? Ben yurtdışında gönüllülük yapmak istiyorum mu diyorsun?  

Eğer tüm bu sorulara cevabın evetse, şuan doğru yerdesin. Çünkü biz Genç Mühendisler topluluğu olarak bu soruların yanıtsız kalmasını istemedik ve tam sana göre bir etkinlik düzenledik.

AIESEC’in katılımıyla gerçekleştireceğimiz bu mükemmel etkinlik sayesinde tüm hayallerine bir adım daha yaklaşacaksın.  

Peki AIESEC nedir ?  

AIESEC, II. Dünya Savaşından sonra dünya barışına katkıda bulunmak amacıyla Avrupalı öğrenciler tarafından 1948 yılında kurulan gençlerin kendi potansiyellerini keşfedebilecekleri ve geliştirebilecekleri uluslararası bir platformdur. Üyelerine hem gelişim hem de yurt dışı staj fırsatı sağlayan bu kurum dünyanın en büyük öğrenci organizasyonudur. AIESEC Türkiye ise AIESEC Dünyasında en iyi ve en köklü ülkelerden biri olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir 

İş ve eğitim hayatı için önemli olan bu soruları cevaplandırmak isteyen herkes etkinliğimize davetlidir. Etkinliğimize katılmak için tıklayınız. 

Performers

AIESEC

11 May 2021 Tuesday 21:30

11 May 2021 Tuesday 22:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Genç Mühendisler Topluluğu
Genç Mühendisler Topluluğu

Temelleri 2007’de Hacettepe Kimya Mühendisliği bölümünde atılan topluluğumuz 2014 yılında tüm mühendislik bölümleri için çalışmalar yapmaya başlamasıyla son halini almıştır.Kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği organizasyonlarla başta Hacettepe Üniversitesi olmak üzere Türkiye’nin öncü öğrenci kulüplerinin başında gelmektedir. Hacettepe Üniversitesi’ni diğer üniversitelerden ayıran sosyal hayatın temel taşlarından biri olan GMT’nin sene boyunca düzenlediği organizasyonlar mühendislikle ilgili olanları da barındırmakla beraber, herkese hitap edecek bir perspektife sahiptir.