19 May 2021 - Wednesday

İfade Tamiratçılığı Atölye Çalışması

Online
İfade Tamiratçılığı Atölye Çalışması

Event Details

Söz büyüdür.

Sözle kendinize yaptığınız büyüleri kaldırmaya var mısınız?

Farketmeden konuşma tarzınız ile gerçekliğinizin oluşumuna katkı sağlarsınız.

Farkında olmadan söylediklerinizle kendinize engeller koyarsınız,

Söylediğiniz sözler sizin arzu etmediğiniz döngüleri nasıl yarattığını fark edip, anda dönüştürmek ve dahası artık istediklerinizi kendinize çekmeye bsşlamak ister misiniz?

Kullandığınız kelimelerin kalitesini iyileştirdiğinizde, söyleyiş tarzınızı değiştirdiğinizde hayatınızı nasıl değiştirebileceğinizi bilmek ister miydiniz?

Öyleyde bu çalışmaya gelin,

Kullandığınız kelimelerin arkalarındaki anlamlara bakalım, onlara niye ihtiyacınız ve anda dönüştürelim. Daha iyinin, kalitelinin ve bereketlinin anahtarı burada saklı.

Bu çalışma kimler için:

- Kendiyle konuşmalarının farknıa varıp anda dönüştürmeye başlamak isteyenlere,

- Farkındalıklı ve doyumlu bir yaşam sürmek isteyenlere,

- Sözle kendi yaratımlarını nasıl yaptıklarını anlamak isteyenlere,

- Sözlerin, titreşimlerin etkisini öğrenmek ve  kendi yüksek hayrına  kullanmak isteyenlere.

Atölye Lideri:

Nilgün YETİŞ kimdir?;

Ben bir Uçak Mühendisiyim ve Dönüşüm Koçuyum (İş & Yaşam &Yönetici). Yazmayı severim. Vakit buldukça resim yaparım, farklı yemekleri icat etmeyi severim.

Hayalindeki anlamlı yaşamı iş ve yaşamı tasarımında ve gerçekleştirmende sana yardımcı olan bir kolaylaştırıcıyım.

En önemli yeteneklerimden biri insanların içindeki görünmeyen, açığa çıkmamış potansiyellerini görmek, açığa çıkarmalarına yardımcı olmak ve daha yüksek bir yerden performans göstererek, daha mutlu, keyifli bir hayat yaratmalarına katkıda bulunmak.

2006'dan itibaren kendime kişisel gelişim konularında yatırım yaptım, Kuraldışı Atölye çalışmaları ve arkasından 1.5 yıl Şiddetsiz İletişim 
Liderlik çalışmalarına katıldım. Dönüşüm Koçluğu yolculuğum 2011'den iş yaşamında iyi konumda olmama rağmen mutlu hissetmem ve yaratıcılığımı kullanamadığımı görmem ile Jung Koçluğu eğitimini almam ile başladı. Amerika'dan 1.5 yıl katıldığım Dönüşüm koçluğu eğitimi yanında dünyaca ünlü hocalardan da eğitimler aldım, programlarını takip ettim ( Bob Proctor, Ann Wilson, Marshall Goldsmith ..gibi) Parasal bilinç ile ilgili çeşitli programlara katıldım ve olayın çok boyutlu olması ve insanın hayatını, kararlarını çok etkilemesi bu konuda çalışmalar yapma isteği uyandırdı. Sitemden ulaşabileceğiniz ayrıca 6 haftalık online "Parasal Bilinç Eğitimi" programım da bulunmaktadır.

23 yılı aşkın şirket kurulumu, yöneticilik & liderlik deneyimim, kişisel gelişim, resim ve koçluk eğitimlerim ile; almış olduğum yaratıcılık, mitoloji, Jung Psikoloji’si, liderlik, zihin yönetimi, enerji ve beden çalışmalarını kullanarak danışanlarımın önlerinde oluşturdukları engelleri aşmalarını, gerçekleri ile tanışmalarına, istedikleri yaşamı ve işi yaratmalarına yardımcı oluyorum.

Çalışmalarımı takip etmek isterseniz sizlerle aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan bağlantı kurmaktan memnuniyet duyarım:

Linkedin'den bağlantı için https://www.linkedin.com/in/nilgunyetis/

İnstagram: https://www.instagram.com/nilgun.yetis/

Çalışmalarımı incelemek, yazılarımı okumak için web sitemi ziyaret edebilirsiniz.. www.nilgunyetis.com

Youtube kanalıma abone olarak yayınlarımı takip etmek için: https://www.youtube.com/channel/UCkkt4Qq0jfDg6-CIU0zmpsA

Linkedin Dönüşüm Liderleri Grubuma katılmak için: https://www.linkedin.com/groups/13504077/

Performers

Nilgün YETİş-Dönüşüm Koçu

19 May 2021 Wednesday 11:00

19 May 2021 Wednesday 13:30


Online Event - ifade

Event Promoter

Nilgün Yetiş Dönüşüm Koçluğu
Nilgün Yetiş Dönüşüm Koçluğu

"Anlamlı yaşam, anlamlı iş" mottosu ile yola çıkarak iş yaşamının profesyonellerine iş ve yaşam tatmini, hedeflerine ulaşmalarında, performanslarını açığa çıkarma ve geliştirmede yardımcı olmaktadır.